Haziran ayı 0 faiz kampanyasından faydalan var mı

Wyt23

Üye
İsim
Vahit
Haziran ayı kampanyası olarak golf için 50bin 0 faiz kampanyasından faydalanan var mıdır? Gerçekten 0 faiz mi yoksa kredi kullanınca fiyatı şişiriyorlar mı?

%0 yazıyorsa öyledir hocam. Ekstradan sadece banka masrafı ödemesi çıkar maksimum 1-2 bin lira civarı muhtemelen.

Vw kasko ve garanti uzatma yapılması gerekiyor 0 faiz kullanımı için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak teşekkür ediyorum. Volksvagen pek 0 faiz yapmaz, değerlendirmek lazım 

@ZITIPAŞA benim bu isten zararim 950 tl sadece cunku aldigim her araca garanti uzatma ve kasko yaptiriyorum zaten 50.000 tl icin ayda 80 tl kredi kullanim ucreti odeyecegim .

@ZITIPAŞA benim bu isten zararim 950 tl sadece cunku aldigim her araca garanti uzatma ve kasko yaptiriyorum zaten 50.000 tl icin ayda 80 tl kredi kullanim ucreti odeyecegim .
Araç almayı düşünüyorsanız bence mantıklı. Sonuçta dediğiniz gibi kredinin 1 yıllık dönüşü belli. Ama burada önemli faktör alacağınız aracın ne olduğu. Örneğin cam tavansız manuel vs alırsanız piyasası fazla olmadığı için satarken zarar edilebilir. Mümkünse dsg highline cam tavan olursa güzel olur. Şuan stoklardaki satılanlar genellikle cam tavan+geri görüş opsiyonlu şeklinde oluyor.

Az önce Malatya miram bayisini aradım, 145bin comfortlıne tdi dizel  baz modeli için fiyat verdiler. Garanti uzatma artı kasko mecburi o da arkadaşın paylaştığı fiyatlar ve garanti uzatma bedeli kredi bitince vaz geçip geri alınabilir. 

@AhmetCakmak Ekstradan masraf çıkmıyor. Sadece 2 yıl garanti uzatımı ve kasko zorunlu . 5-6 bin bunlar tutuyor .55 bini 12 ye bölüyorlar. 1 yıldan sonra garanti uzatımını iptal edip ödediğin paranın tamamını geri alabiliyorsun.

@ZITIPAŞA Hocam uzatılmış garantiyi iptal edip paranı alabiliyorsun.Kasko ise sıfır araç alan herkes yaptırıyordur zaten. O yüzden bence mantıklı. Hem de bu ikisini direkt 12 ye bölüyorlar.

Rahmetli ERBAKAN hocanın hayali

Sıfır faiz !

Yıllık Reel faizin %20 olduğu bir ülkede

Birisi çıkacak al 50 bini 1 yıl sonra yine 50000 olarak geri  öde diyecek?? 

Bu vdf denen finans kuruluşu 1000 kişiye bu 50000 bini kredi vermeyip gidip ziraat bankasına yatırsa 

50000 binin 1 yıl sonraki faizi 10000

Bin kişiden 10000*1000=10000000

10 milyon para yapar (eski paraya göre 10 trilyon)

1000 golf mü satılacak krediyle?

Aslında 1500 adet rahat olur Ağustos sonuna kadar 

Vw den halka hizmet HAKKA hizmet 15 milyon TL HİBE/BAĞIŞ/ZEKAT/FİTRE

Ortada enayice bir durum var vw adına ama ?? Bizim ekonomi bilgisi yetmez bu konulara

Selam

Bu kampanyadan Doğuş Otodan 2 örnek,bir yakınıma araba almak istedik:

Golf1.5 TSİ Dsg Highline     Yok dediler

Yan tarafta Audi A3 sorduk,sıfır faiz sadece Dynamic donanım için geçerli dediler.

Geri
Üst Alt