led kayar sinyalleri normale çevirme

Golf54

Üye
İsim
Enes
arkadaşlar bu çift u ledlerde kayar sinyalleri nasıl normal sinyale çevirebiliriz?  yani kayar olmayacak, sadece yanıp sönecek? forumda bir arkadaş sinyalleri kapatabileceğini yazmıştı ancak şimdi cvp yazmıyor.

O ledlerin altyapısı kayar led olduğu için normal led gibi yanıp sönmesini sağlamak mümkün değil hocam. 

Upvote 0
O ledlerin altyapısı kayar led olduğu için normal led gibi yanıp sönmesini sağlamak mümkün değil hocam. 
abicim bir yolu mutlaka olmalı. forumdan bir arkadaş kayar ledleri kapatıp o şekilde muayeneye gittiğini söyledi ancak şuan cvp vermiyor.

Upvote 0
abicim bir yolu mutlaka olmalı. forumdan bir arkadaş kayar ledleri kapatıp o şekilde muayeneye gittiğini söyledi ancak şuan cvp vermiyor.
İyi de kayar ledler muayeneden geçmiyor diye bir şey yok ki? Replika çift u ledlerde kayar ledleri normal led gibi düz yapmanın imkanı yok. Tüvtürk yönetmeliğinde kayar led muayeneden geçmiyor diye bir madde yok, kalanı da görmedim hiç. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0
İyi de kayar ledler muayeneden geçmiyor diye bir şey yok ki? Replika çift u ledlerde kayar ledleri normal led gibi düz yapmanın imkanı yok. Tüvtürk yönetmeliğinde kayar led muayeneden geçmiyor diye bir madde yok, kalanı da görmedim hiç. 
inşalah dediğiniz gibi olur hocam. çünkü ben forumda okumuştum bir arkadaş kayar ledli diye kalmıştı muayeneden.

Upvote 0
inşalah dediğiniz gibi olur hocam. çünkü ben forumda okumuştum bir arkadaş kayar ledli diye kalmıştı muayeneden.
Evet biraz önce okudum ama bakan eleman keyfi bırakmıştır diye düşünüyorum. Çünkü şu zamana kadar kayar led’den dolayı muayeneden kalana denk gelmedik. Zaten muayenede fara değil ampüle bakılıyor, bu yüzden de alakadar etmiyor kayan led. Xenon olup far yıkama olmazsa kesinlikle kalır, ama onun dışındaki kombinasyonlarda kalma durumu yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Bu kayan sinyaller yeni piyasaya çıktığı için tüvtürkte her ilde değilki tabi bazı gündemden uzak abilerimiz aracı geçirmiyor bende okudum ancak durum güzelce izah edilmeli..

Upvote 0
Bu kayan sinyaller yeni piyasaya çıktığı için tüvtürkte her ilde değilki tabi bazı gündemden uzak abilerimiz aracı geçirmiyor bende okudum ancak durum güzelce izah edilmeli..
hocam nasıl izah edecez? adamlar yüzümüze bakmıyor.

Upvote 0
Kayan led ile muayneden kalan birisi olarak diyebilirimki normale kesinlikle çevrilmiyor o 1 hafta muayne tekrarı zamanı içinde

denemediğim araştırmadığım yer kalmadı halojen buldum taktım ve geçtim esenyurt tüvtürk

Upvote 0
muayneden bırakan tekniker genç bir arkadaş o kadar dil döktüm yeni model arabalarda var mantıksız bırakmak servis bile karışmıyor diye

ama sonra bir iki kişi daha geldi servisten orijinal olduğuna dair kağıt getirmen lazım dedi sayıp gittim

ertesi hafta da başka bir eleman daha aracı görür görmez hallettin mi abi değiştirdin mi filan diyerek geldi ve geçirdi halojenleri takınca

Upvote 0
muayneden bırakan tekniker genç bir arkadaş o kadar dil döktüm yeni model arabalarda var mantıksız bırakmak servis bile karışmıyor diye

ama sonra bir iki kişi daha geldi servisten orijinal olduğuna dair kağıt getirmen lazım dedi sayıp gittim

ertesi hafta da başka bir eleman daha aracı görür görmez hallettin mi abi değiştirdin mi filan diyerek geldi ve geçirdi halojenleri takınca
ben sakaryada temmuz ayında kayar led ile muyaneye gireceğim. inşallah geçerim. geçemezsem de elimde orjinal farlarım var onları takar girerim tekrardan.

Upvote 0
Sinyalın illa belirli biryerde yanması gerekiyor diye birşey var mı . Bazı araçlarda tamponda sinyal oluyor . Kayan sinyali kodlama ile iptal edip sislere sarı ampül takıp sinyal kodlaması yapsak olmaz mı ? . Yada farın içindeki gündüz farı viraj farı gibi şeylere kodlanıpta gidilebilir . 

Upvote 0

Geri
Üst Alt