2019 1.6 TDI DSG

chemdemir

Üye
İsim
Emr-
Merhaba Arkadaşlar,

Şuna bayilerde 2019 model 1.6 TDI DSG comf.+Işık +Sürüş Konfor+ 8 inc media+App Connect+Cam tavan kombinasyonlu araca 152 diyorlar.

İkinci seçenek ise aynı araç 170 e Highline . Hangisi mantıklıdır. İlerde satarken bu verilen fark korunur mu ? Yorumlarınız nelerdir?

Kararimi highline dan yana kullandim. Ek olarak cam tavan geri gorus ve app connect 50 bin sifir faiz kullanarak 169 a anlastik. 50 binin 12 aylik bono getirisi 10600 tl oldugunu dusunursek avantajli geldi kredi kullanmak.Yardim icin herkese tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu forumda bir arkadaş 160 a highline cam tavansız almış.

Eğer o fiyata alabilirseniz 8000 daha verip highline cam tavansızı alın.

@chemdemir highline da olan çoğu opsiyonu zaten araca ekletmişsiniz 17 jant dijital gösterge led far 18 bine değer mi bilmiyorum satarken comfort high farkı 10 bin civarı olur.

Merhaba Arkadaşlar,

Şuna bayilerde 2019 model 1.6 TDI DSG comf.+Işık +Sürüş Konfor+ 8 inc media+App Connect+Cam tavan kombinasyonlu araca 152 diyorlar.

İkinci seçenek ise aynı araç 170 e Highline . Hangisi mantıklıdır. İlerde satarken bu verilen fark korunur mu ? Yorumlarınız nelerdir?
18.000 fark Highline için değer gibi sanki

Bazilari dogrudan highline + cam tavan secenegini isaretleyip filtre kullaniyo malum sitelerde 2. el arac ararken..

Degisik tabi bu da..

Bu forumda bir arkadaş 160 a highline cam tavansız almış.

Eğer o fiyata alabilirseniz 8000 daha verip highline cam tavansızı alın.
yazımda hata var sanırım. 160.000 cam tavansız 8000 daha verip yine cam tavansız mı alacak?

2019 model 1.6 TDI DSG comf.+Işık +Sürüş Konfor+ 8 inc media+App Connect+Cam tavan kombinasyonlu araca 152 

Bu mantıklı hocam bence 

2019 model 1.6 TDI DSG comf.+Işık +Sürüş Konfor+ 8 inc media+App Connect+Cam tavan kombinasyonlu araca 152 

Bu mantıklı hocam bence 
Cam tavan da kolay satılıyor ve çok ferah oluyor hocam.  highline da da farlar vs güzel....  8000 verilip alınır :)  

Merhaba Arkadaşlar,

Highline için başka bayilerden de fiyat alın derim.

Merhaba Arkadaşlar,

1,5 act de güzel bir motor ve gayette iyi bir performansta. bence TSI içinde bir fiyat alın.

Sıfır alırken cam tavanı 6000e alıyoruz . İkinci el de 10 bin fark ediyor. Sonrada eklenemeyen tek şey de cam tavan olduğu için cam tavansız araç kesinlikle düşünmüyorum.

Hayalet ekran Ön arka led ve katlanır ayna ve 17 dijon aradaki farklar.

DSG farkı 3 yaşında bı golfte 7-8 bin ediyor.. (alırken 12000 fark istiyorlar zaten)

Sunroof ? 2. Elde +10000 nasıl oynatır.

100 kişinin elzem dediği bu sunroof a benim ihtiyaç duymamam anca radikal bir farklılıktan başka bişey değil tabi.

Sunroofçu düşünce derneğine saygı duymak lazım!!

Alırken +7000 istenen sunroof yerine aman olmasın deyip o parayla 24 depo yakıt hediyesi kazanmayı tercih edenlerdenim

Evet halkın iradesi  sunroof diyor. 

Bu gidişle sunroofsuz ve manuel araç getirmeyecekler ilerde !! Bana hitap etmeyen bir durum bu

Eldeki manuel sunroofsuz TDI ile 268 bine kadar biner geçeriz

• Beğen
Tepkiler: Ysn

Geri
Üst Alt