Golf 7 Hız Sabitleyici Taktırma

profesor

Üye
İsim
Ahmet
Merhaba Arkadaşlar,

Golf 7 2014 105 ps modeli araca sahibim. Aracıma hız sabitleyici takılır mı  ? Takılabiliyorsa ne kadar ücret tutar? 

Biriyle tanıştım mode tuşunu aktif edicek AliExpressten aldım mode tuşunu montajını yapacağım ve crackleme yöntemiyle aktif edilecek aynı şekilde hız sabitlemeyide aktif edebiliyor enderde yaklaşık 2500tlye mal oluyor ben 1000tlye mal etmeyi düşünüyorum .ender elektronik güvenilir ve temiz işçilik yapıyor o konuda hakkını yiyemem ama herşeyi para olan bir yere hayatta uğramam bir daha 

Upvote 0
instagramda mqbcarsretrofit diye bir sayfa var orjinal olarak aktivasyon yaptığını söylüyor. Crack işlemei yokmuş. Aynen servisteki işlem ne ise onu yaptığını söylüyor arkadaş . ben henüz yaptırmadım ama aktivasyon düşünen arkadaşlar göz önünde bulundurabilirler.

Burda bazı açıklamalarda bulunmuşlar.

Upvote 0
instagramda mqbcarsretrofit diye bir sayfa var orjinal olarak aktivasyon yaptığını söylüyor. Crack işlemei yokmuş. Aynen servisteki işlem ne ise onu yaptığını söylüyor arkadaş . ben henüz yaptırmadım ama aktivasyon düşünen arkadaşlar göz önünde bulundurabilirler.

Burda bazı açıklamalarda bulunmuşlar.
buradaki arkadaş çok uçuk fiyat veriyor.

üstelik tuş takımı çerçeve gateway elimde olasına rağmen 2300 montaj dahil fiyatı var

sanırım servis tuş takımı vs onlardan 2500 istemişti.

Upvote 0
300-500 TL fark için değmez gidin serviste yaptırın. piyasada vag çı lar ne dükkan kirası veriyor ne vergi ne sigorta. herkes para kazanma derdinde.

Upvote 0
kayseri de bir yer orjinal lisansla açabileceğini söyledi elimde benim tuş takımı ve çerçeve olduğundan 900 lira fiyat verdi.

yine tuş takımı ve çerçeve benden olmak koşulu ile Erzincan da bir yer 650 lira cracleme yaparak açabileceğini söyledi.

Upvote 0
Biriyle tanıştım mode tuşunu aktif edicek AliExpressten aldım mode tuşunu montajını yapacağım ve crackleme yöntemiyle aktif edilecek aynı şekilde hız sabitlemeyide aktif edebiliyor enderde yaklaşık 2500tlye mal oluyor ben 1000tlye mal etmeyi düşünüyorum .ender elektronik güvenilir ve temiz işçilik yapıyor o konuda hakkını yiyemem ama herşeyi para olan bir yere hayatta uğramam bir daha 
Merhaba işlemi yaptırabildiniz mi, nereye yaptırdığınızı paylaşabilir misiniz?

Upvote 0
Takipteyim, mqbcars sayfasından ben de  fiyat aldım. Tüm malzemeler tamam sadece kodlama ne olur dedim. 1800 TL demişti. Komik geldi açıkcası...

Upvote 0
800 tl ye kodlatabilrisiniz hiz sabitlemeyi

Upvote 0
 Eğer şase değiştiririm derseniz hız sabitleme mode ikisi birden gelir. Hatta app connect bile açılır. Hız sabitleme şu anda iki türlü açılabilir. Ya şase değiştirip yada orjinal. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Takipteyim, mqbcars sayfasından ben de  fiyat aldım. Tüm malzemeler tamam sadece kodlama ne olur dedim. 1800 TL demişti. Komik geldi açıkcası...
Hocam parça numarası bu istersen kendin alabilirsin. Bence güzel fiyat vermiş .5G0054691A

Upvote 0

Geri
Üst Alt