Kahve Lekesi

Navfree

Üye
İsim
Sezer
Dedim en sağlıklı bilgiyi araçlarını çok seven bizim arkadaşlar verir ve size sorayım dedim. :)

Aracımın paspasına maalesef kahve döküldü arkadaşlar, buna sağlıklı bir çözüm önerisi olan var mı? Saygılar. 

992AB050-6914-461C-AC51-99D870D1F907.jpeg

Selamın aleykum hayırlı günler geçmiş olsun ,
Aspirin, Cif, Sabunlu Su, Bulaşık Deterjanı vs yerine önce tuzla genişlemesini önlemek maksatlı ovalayabilirsin daha sonra varsa imkanın sonax vs markaların kumaş temizleyici ürünleriyle yoksa elde olan imkanlar dahilinde bulaşık makinesi parlatıcısıyla silebilirsin yalnız renksiz sıvı olacak mavi yada yeşil olmayacak kumaşa zarar vermeden temizliğini yapabilirsin. 

Apc yada kumaş temizleyici ile yüzeyi ıslatıp buharla fırçaladıktan sonra vakum yapmalısınız . Yada basınçlı makina ve köpük kullanarak temizleyin güneşe koyup kurumasını bekleyin

Çamaşır makinasına atın ben öyle yapıyorum hiçbirşey olmuyor [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@erkanwrc Alla alla, makineye atılıyor mu? Peki o plastik çentikler zarar görmüyor mu hocam? 

[mention=167]erkanwrc[/mention] Alla alla, makineye atılıyor mu? Peki o plastik çentikler zarar görmüyor mu hocam? 
3-4 kere yıkadım ben bir şey olmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkür ederim. Haliyle mutlaka birini deneyeceğim netice alamazsam bir diğerini.. :)

Geri
Üst Alt