Doğru Vag com mu?

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Arkadaşlar, en sonunda kabloyu almaya karar verdim. Kendi kendime uğraşıp, forumdanda faydalanıp birşeyler yapmaya çalışacağım. 

Fakat doğru kablo bu mu? Golf 7 aracım için alacağım. 

Siparişte 2 seçenek var  dongle  olmadan yada dongle ile birlikte hangisini sipariş etmem daha doğru olur? 

Screenshot_20190615-205944_AliExpress.jpg

Teşekkür ederim ahmet hocam,bu dil konusunda bir sorum olacaktı, İngilizce tamam onu anladım ama Germany/ English seçince her iki dilde ekli mi oluyor onu anlamadım? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim ahmet hocam,bu dil konusunda bir sorum olacaktı, İngilizce tamam onu anladım ama Germany/ English seçince her iki dilde ekli mi oluyor onu anlamadım? 
Iki ayrı setup olmasi lazim sürücüde ondandır hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Recep Gül İkisi ayrı kurulum seçeneği olarak geliyor. Forumumuz dışında özellikle Rus ve Alman vag forumlarında da sınırsız kaynak var ve çoğu Almanca program üzerinden anlatımlı olduğu için vag kablosu alırken en iyi seçenek iki dili birden olanı almaktır hocam.

Cevaplar için teşekkürler.  Siparişi verdim 7.ayın 8 inde geliyor inşallah. 

Screenshot_20190616-012028_AliExpress.jpg

@AhmetCakmak Ahmet hocam, az önce siparişi incelerken CDyi görünce aklıma geldi, benim Laptopta cd sürücüsü yok😂 bu setup dosyalarını internette bulmak mümkün mü? 

.

@Recep Gül Mümkündü sanırım. Olmazsa birisinden rica edersiniz.

@grdrx 18.9 demek 2018 model 9. ayına kadar araçlar demektir. Örneğin 17.2 demek 2017 model 2.ayına kadar araçlardır. Yani 18.9 versiyon 2018 model dahil olmak üzere kapsamaktadır.

@AhmetCakmak Ahmet hocam kablom bugün geldi.Fakat dediğim gibi laptopumda cd sürücüsü olmadığı için programı kuramıyorum. Forumda araştırdım fakat setup dosyalarını kimse paylaşmamış yada ben bulamadım. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. İlk etapta araçta değişiklik yapmadan önce tüm kodların yedeğini almak istiyorum. Bu yüzden programa ihtiyacım var. İnternette de araştırdım fakat doğru programı kurmazsam sıkıntı çıkar diye bilmeden bir işe kalkışmak istemedim.

@AhmetCakmak Ahmet hocam kablom bugün geldi.Fakat dediğim gibi laptopumda cd sürücüsü olmadığı için programı kuramıyorum. Forumda araştırdım fakat setup dosyalarını kimse paylaşmamış yada ben bulamadım. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. İlk etapta araçta değişiklik yapmadan önce tüm kodların yedeğini almak istiyorum. Bu yüzden programa ihtiyacım var. İnternette de araştırdım fakat doğru programı kurmazsam sıkıntı çıkar diye bilmeden bir işe kalkışmak istemedim.
@bcaksk  hocamın paylaştığı rar dosyası yardımcı olabilir Recep hocam.

@AhmetCakmak Çok teşekkür ederim hocam sağolun...Halbuki  o konu başlığınada baktım ama görmedim tabi 3.sayfada olduğunu...Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt