Terk edin için servisden cevap geldi!

harunlee

Üye
İsim
harun
Geçen gün servise götürdüğümü sizlere beyan ettim.

aracı p halinde terk edin uyarısı için götürdüm başta ücretli olduğunu söylediler.

Araç garantili olursa devam ediyorsa ücretsiz.

ancak 2015 model aracımın garantisi bittiği için ücretli olduğunu fakat iyi niyet olduğu için sadece 300 TL fiyat istediler.

Şunuda belirteyim garanti varken bu hatadan gidip kayıt açtırmışsınız ve daha sonra garanti bitse bile ücretsiz değişiyorlar.

kısacası 300 TL ödeyeceğim başka yolu yok iyi niyet olmasa herhalde 4 jant parası alırlardı 😂

MİKRO ŞALTER SİPARİŞ ETTİLER, GELİNCE GİDECEM DEĞİŞECEKLER!

Moderatör tarafında düzenlendi:
dün değişmiş bir arkadaş para verme kardeşim 2015 garantisi yok

Upvote 0
Geçen gün servise götürdüğümü sizlere beyan ettim.

aracı p halinde terk edin uyarısı için götürdüm başta ücretli olduğunu söylediler.

Araç garantili olursa devam ediyorsa ücretsiz.

ancak 2015 model aracımın garantisi bittiği için ücretli olduğunu fakat iyi niyet olduğu için sadece 300 TL fiyat istediler.

Şunuda belirteyim garanti varken bu hatadan gidip kayıt açtırmışsınız ve daha sonra garanti bitse bile ücretsiz değişiyorlar.

kısacası 300 TL ödeyeceğim başka yolu yok iyi niyet olmasa herhalde 4 jant parası alırlardı 😂
Annemde 2013 tiguan var bu sene yıllık bakıma götürdük hep doğuşta bakımı yapıldı volanttan ses geliyordu uzun zamandır hakkım olmasına rahmen iyi niyete almadılar direk doğuş oto müşteri hizmetini aradım anında dönüş yaptılar işcilik ve sök tak parasını almıcaz dediler yane kısacası doğuş malın arkasında durmuyor artık geçmiş olsun

Upvote 0
@harunlee  1 lira dahi vermeyin ücretsiz değiştirenler var. Konuda arkadaşın biri fatura dahi paylaştı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt