midline araç için hız sabitleyici dreksiyon yardım

İsim
fatih
herkese iyi günler aracım 2015 model midline manuel dizel aracıma hız sabitleyici taktırmak istedim servisi ve bir kaç yeri aradım sinyal kolu ve gaz pedalının değişicegi söylendi ancak madem ben bu işe giriyorum dedim dirensiyondan olsun dedim tam anlamıyla aracın yabancısıyım daha önce kia rio aracım vardı onlarda da hız sabitleyici olmayan modelleri vardı ve sadece tuş takımı değşiyordu ve aktif oluyordu kodlama gaz pedalı vs parçalar değşmeye ihtiyac kalmıyom ama golft de bukadar basit olmadıgını anladım şimdi uygun fiyatlı hız sabitleme tuşlu bir dreksiyona ihtiyacım var gecen 200 tl bulmuştum galiba birde gaz pedalı değişicek sanırım birde getaway dı galiba birde o parça değişicek şimdi sorum ben bunu kendım yapabilitmiyim yaparsam nelere tam ihtiyacım tam liste eger burada ben senin işini şu fiyata çözerim diyen varsa eğer teklif verirse bende uygun olursa bu işi çözmek istiyorum yılda en az 3 4 kez ist tokat yapıyorum ve yolda gaz pedalını sabit tutmak artık canımı sıkıyom tuş takımsız sadece sinyal kolundan da yaptırabilirim yardımlarınız için teşekürler bilgisi olan arkadaşların bilgilerini esirgememleri rica ediyorum :)

Geri
Üst Alt