Golf 7 egzoz ucu tavsiye

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Birçok golf 7 aracım için niyetlendim fakat kısmet olmadı kafama göre bir uç taktırmak.Orjinal uçların üzerine takılanları kullandım hep fakat hem cılız duruyor hemde yapı olarak aşağıda duruyor bizim araçların uçları.80 mm mi 90 mm mi taksak güzel ve dolgun durur abartıya kaçmadan?Mecbur şimdiki uçlar dipten kesilip yerine çift çıkış yine uçlar kaynatılacak?Daha önce buna yakın ölçülerde taktıranlar var mı acaba?Ben uçları içi boş olanlardan istiyorum içeriye doğru daralan kaba olmaması lazım.Birçok egzozcu gezdim kafama yatanı bulamadım.

şu nasıl sizce?

https://www.hymtuning.com/s/cift-cikis-90-lik-egzoz-egzoz-ucu-egik-uc-leon-golf-7-uyumlu/ 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayırlı günler ikili çift çıkış egzoz uçlarına niyetiniz varsa, difüzöre yapışık taklit egzoz uçları gibi kalacağından dolayı bu şekilde olması yerine egzoz dairelerinin yassı elipse benzer R Line Egzoz ismiyle geçen şeklin olması daha hoş göstereceğini düşünüyorum nacizane.  :)

Selamlar hayırlı günler ikili çift çıkış egzoz uçlarına niyetiniz varsa, difüzöre yapışık taklit egzoz uçları gibi kalacağından dolayı bu şekilde olması yerine egzoz dairelerinin yassı elipse benzer R Line Egzoz ismiyle geçen şeklin olması daha hoş göstereceğini düşünüyorum nacizane.  :)
O şekilde 4 çıkış olmadıktan sonra çok beğenmiyorum açıkcası.Benim niyetim şuan orjinalinde aşağıda duran ve cılız olan uçları az büyütüp orjinal görüntüde tok durması.80/90 lık işimi görecektir diye düşünüyorum.

misal

AC11EF0A-BBE0-42FE-92FB-731F22D13FBC.png

EE1634CC-1246-4269-A37D-0C9C4815C571.png

Hocam güzel bişey istiyorsan GTİ taktır enazından tamponu değişmene gerek yok güzelde durur öteki türlü cılız bişey istemeyip 4 ağızlı egzoz istiyorsan arka tampon mecbur R alman lazım :)

Hocam güzel bişey istiyorsan GTİ taktır enazından tamponu değişmene gerek yok güzelde durur öteki türlü cılız bişey istemeyip 4 ağızlı egzoz istiyorsan arka tampon mecbur R alman lazım :)
Tamponu değiştirmeyi düşünmüyorum ki alt tarafı solda olan çift çıkış 67 mm büyük ihtimal egsoz uçlarımı bi tık büyütmek istiyorum😀Yine solda yine çift çıkış sadece.

Hayır 4 çıkış istemiyorum.Resmini yükledim kurşun gri bir araç aynı ondaki gibi sol tarafta çift çıkış olan 1.4 tsi aracıma sadece şuanki orjinal uçların bir parça daha dolgun olanını taktırmayı düşünüyorum da neden konu 4 çıkışa gitti anlamış değilim herkesin aklında 4 çıkış çakma r egsoz sistemi var sanırım.

Bence 80mm cuk oturuyor arka tarafın tok görünümü açısından. 90mm tek taraf için büyük gözüküyor gözüme. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamponu değiştirmeyi düşünmüyorum ki alt tarafı solda olan çift çıkış 67 mm büyük ihtimal egsoz uçlarımı bi tık büyütmek istiyorum😀Yine solda yine çift çıkış sadece.
O tampon gidecek o egzozlar için ben deli oldum bi türlü kafama göre egzoz bulamadım GTİ yapmak istemedim mecbur aldım R tamponu :)

Ben 2 sene önce yaptırmıştım. Koç egzoz nevzat usta yaptı. çift çıkış ucu direk kaynak yaptık. Ölçüsü nedir bilmiyorum ama standarttan bir iki tık büyük. İşten anlayan her egzozcu yapabilir. 

IMG_6218.JPG

@dgn hocam normalde aracınız tek çıkış mıydı çift mi, eğer tek çıkışsa difizör değişmeden çift çıkış sığıyor mu orjinal difizöre 

Geri
Üst Alt