Servis Cihaz bağlama bedeli 250 tl istiyor

eyupgolf

Üye
İsim
eyup
Arkadaşlar 2013 model bir GOLF 7 sahibiyim araci gecen sene aldim bakimlarini sanayide yaptirdim ancak araçda her kontak vurduğumda HEMEN SERVIS diye bana bi uyarı veriyor bunu sildirmek için Bitlis Vw servisini aradım bana uyarinin cihaz bağlanarak silinecegini bedelininde 250 tl oldugunu soyledi fazla geldi tesekkur edip kapattim her bakim yaptirdiginda yarim bakim parasida uyari sildirmek icin servise vermez heralde buradaki arkadaşlar sizce ne yapayım Vag kablo satin alsam kendim nasil yaparim ve bu kabloyu alirken nelere dikkat etmeliyim çok tesekkurler 

Bitlis Güroymakta ikamet ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@eyupgolf kablo ile kendiniz  servis ayarlarına girip halledilirisiniz.Bir çok forumda nasıl yapılacağı bilgisi var zaten.Değmez 250 verip yapmaya.Son sürüm kablo almanız daha iyi olacaktır.İlerde yeni araç alırsanız desteklemesi açısından 

Bunun için kablo takmanıza gerek yok diye biliyorum. youtube'da bunun videosu var 30 sn kendiniz halledebilirsiniz. 

@Beşiktaş1903 Bunu yaptim bu yağ değisım icin benim dedigim başka Hemen Servis diyr bir uyarı kabloyu nerden alabilirim çin hariç

Bi link falan atabilir misiniz 10 gün sonra uzun yola cikacagim cikmadan silmek istiyorum bu hatayi 2. el satan varsada olabilir

Boşta bir 12.12 kablom var işinizi görürse gönderebilirim. Belki oralarda başka ihtiyacı olan dostlarımızda olur , hepiniz kullanırsınız . Saygılarımla.

@İlker34 özelden yazdim ilker bey saolun 

@pretoria ben sadece yag degisimini biliyordum digeri icinde basılı tutuo beklemem lazim demekki yarin deneyecegim cok saolun 🤲🖐🖐

Güroymak devlet Hastanesi’nde 2013 yılında üç hafta çalıştık hey gidi günler hey nasıl bir kış geçmişti -24 derecelere düşmüştü kışın...

Bu vesileyle selam olsun  norşine  :)

Geri
Üst Alt