Detailing Ürünleri Satan Dükkan Açmayı Düşünüyorum

yarar42

Üye
İsim
Engin
Merhabalar arkadaşlar, aracımda detaylı işlerle, temizliğiyle vs. uğraşmayı seven biriyim. Böyle olunca neden kendi dükkanımı açmayayım diye düşündüm. Detaylı temizlik ürünleri satan bir dükkan açmayı düşünüyorum. İnternetten satış ağırlıklı. Gyeon, auto finesse gibi markaların detay ürünlerini satmayı düşünüyorum. Ünal Turan gibi araba camiasında bilindik isimlerle belli bir ortamımızda var. Onların tanıtımıyla vesaire bu işi ileri yerlere taşıyabiliriz gibime geldi. Bu tür işlerle uğraşan var mı? Bu markaların ürünlerini nereden nasıl temin ederiz, nasıl yaparız, yapmalı mıyız yorumlarınızı bekliyorum. İnşallah düşüncemizi gerçekleştirirsek forum üyelerine de bir güzellik yaparız.

Hocam zevkinizi hayalinizi kırmak istemiyorum ama bu ekonomik kriz de zor diye düşünüyorum şu işi hakkıyla yapan kaç kişi var dediğiniz ürünler çok pahalı büyük golf gruplarında görüyoruz adam benzin, camsil, pril, çamaşır suyu, yağ sökücü, öneriyor ve kullanıyor, yıkamacılarda kanırta kanırta 1 TL'lik sabunla yıkıyorlar detaylı yıkama yapıyorsunuz belli herkezide öyle yaptığını düşünüyorsunuz. Malesef öyle değil bu benim kendi fikrim 

Piyasada bu kadar araç varken aç kalmazsınız , detailing dükkanı var forumlarda bölünmüş 30-40 gr wax satarken başladı şimdi nerden nereye geldi wax alıyordum yanında sakız vs gönderiyordu paketi açmak 10 dakika alıyordu işini düzgün yaptıktan sonra neden olmasın , ünal turan youtube kanalında reklamını yapsa zaten ufak ufak müşterilerde gelir [emoji4] oto yıkama , cam filmi , boya düzeltme ,koruma , seramik kaplama vs ucu açık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erdem boyanın sahibi öldükten sonra piyasada ucuza taksitli bölünmüş ürün satan kalmadı . Eğer bölünmüş ürün işine girerseniz talep fazla olucaktır. Normal ambalajında ürün satıcaksanız alternatif çok , çok iyi bir fiyatlandırma yapmalısınız ki tutunabilin.

hocam ürünleri büyük bidonlarda alıp bölünmüş olarak satacağız 500ml şişeler şeklinde vs. uygulama yapma düşüncemiz yok yalnızca detay ürünleri. mevcutta var olan işlerimiz var bu hobi amaçlı ve iyi yerlere getirirsek ilerletir büyütürüz uygulama merkezi vs. da açarız. aklıma asıl takılan konu bu tür ürünleri nerelerden tedarik edeceğiz bilen var mı

@yarar42 üstat her markanın distribütör tr firmasını internetten araştırman gerekir. Tr de distribütörlüğü olmayan firma içinde yurtdışı kontak kurup ticaret yapmak istediğini anlatacaksın 

Merhabalar arkadaşlar, aracımda detaylı işlerle, temizliğiyle vs. uğraşmayı seven biriyim. Böyle olunca neden kendi dükkanımı açmayayım diye düşündüm. Detaylı temizlik ürünleri satan bir dükkan açmayı düşünüyorum. İnternetten satış ağırlıklı. Gyeon, auto finesse gibi markaların detay ürünlerini satmayı düşünüyorum. Ünal Turan gibi araba camiasında bilindik isimlerle belli bir ortamımızda var. Onların tanıtımıyla vesaire bu işi ileri yerlere taşıyabiliriz gibime geldi. Bu tür işlerle uğraşan var mı? Bu markaların ürünlerini nereden nasıl temin ederiz, nasıl yaparız, yapmalı mıyız yorumlarınızı bekliyorum. İnşallah düşüncemizi gerçekleştirirsek forum üyelerine de bir güzellik yaparız.
Çeşit çok marka çok.ufak tefek bir çeşitle bile dahi ciddi miktarlar tutabilir.bizde düşündük yakın bir arkadaşımla.30 bin tl civarı paraya ihtiyaç oldu.sonra askıya aldık.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt