Jump to content
bursair

1.4 DSG Highline Pasisik Mavi

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler: Pasifik Mavi , Boya değişen yok , Kamera, Cam Tavan , ULED  

Boya ve değişen:  Yok

Fiyat: 135.000tl .  -   ilan no : 698418789 - sahibinden ilan numarası

Km : 38.000

FOTOĞRAFLAR:

IMG_9160.JPG

IMG_9161.JPG

IMG_9172.JPG

IMG_9175.JPG

IMG_9177.JPG

tarihinde bursair tarafından düzenlendi
Fiyat
ertem bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, bursair yazdı:

@driver_can Açıkcası düşündüğüm rakamı yazdım ama ciddi ilgileniyorsanız ilandan yazın dilerseniz. 

Yok bende de 18 bin km de 2016 kasım çıkışlı dsg 1.4 highline 

Orjinal durban jant

Cam tavan

3.5 cm spor süspansiyon 

discover pro 

amblem geri görüş kamerası 

u led farlar 

keyless

sürüş profil seçimi 

esp off lastik basınç set tuşları 

5 cam llumar cam filmi 

pasifik mavi aracım var da ben kaç yazmalıyım diye sizin fiyatı bi öğreneyim dedim...

6F7BCECF-57A7-478E-B1A0-87ECF6A28A26.jpeg

CE286D9E-A073-4699-B1E0-E483042FA5CB.jpeg

B3F8E370-C046-4399-874D-BEC53E4ABDBE.jpeg

AEF88340-EED9-420A-8CFA-2F35C9012090.jpeg

Öner Öztel, AhmetCakmak ve ysf.yalvac bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, driver_can yazdı:

Yok bende de 18 bin km de 2016 kasım çıkışlı dsg 1.4 highline 

Orjinal durban jant

Cam tavan

3.5 cm spor süspansiyon 

discover pro 

amblem geri görüş kamerası 

u led farlar 

keyless

sürüş profil seçimi 

esp off lastik basınç set tuşları 

5 cam llumar cam filmi 

pasifik mavi aracım var da ben kaç yazmalıyım diye sizin fiyatı bi öğreneyim dedim...

6F7BCECF-57A7-478E-B1A0-87ECF6A28A26.jpeg

CE286D9E-A073-4699-B1E0-E483042FA5CB.jpeg

B3F8E370-C046-4399-874D-BEC53E4ABDBE.jpeg

AEF88340-EED9-420A-8CFA-2F35C9012090.jpeg

Nerden baksanız ilandaki araca göre 10-15 bin tl fazla opsiyonunuz var. İlandaki araca göre fiyat belirlersek 148-153 bin edmesi lazım. Fakat bana sorarsınız o fiyatlar biraz  ütopik . 693823060 ilan nolu araça fiyat sormuştum 115 bin demişti dahada iner büyük ihtimalle . Sizin aracınız fazlılıklarını kırmızı arabaya ekleyerek bir fiyat belirleyebilirsiniz.

@bursair135-140 bine 2018 10 bin kmye kadar highline dsg cam tavan 1.0 golf alınabilir . Onun için 138 bin bence çok.

Hayırlı satışlar .

azengin ve driver_can bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  Discovery Pro Mib 2 ve amblem kamera
      Detaylar:  Discovery Pro mib 2 sorunsuz arka amblem camera ile beraber çercevesi de verilecektir. Ayrı ayrı satış yapılabilir... Ayrı satış fiyatları için konuşalım.
      Fiyat:  8000tl
      Fotoğraf:  
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. Cümleten iyi akşamlar dilerim. Dün bir konu açmıştım Jetta ile alakalı. Ekonomik durumumdan dolayı biraz para gerekli olduğu için arabamı takas+para ile satmak istiyordum. Bugün bir araç buldum. Konuştuk ve anlaştık. 2014 1.4 TSI ACT 140PS DSG F1 132.000 kmde bir arabası var arkadaşın. Fiyatı da gayet uygun geldi bana. Emsallerine baktığım kadarıyla. Malum sitede ilan fiyatı 75.500 gözüküyor. Yarın almaya gideceğim diye düşünüyorum ve size de danışmak istedim. Araçta 26.000 hasar kaydı var. Sorduğumda ise verdiği cevap tam olarak böyle. "Sol ön çamurluk değişik sağ ön çamurluk boyalı sol arka camurluk boyalı hasarı sol ön camurlukta. Yandan darbe almıs jant amörtisör teker bilyası falan ön takım değişmiş ondan dolayı gelıyo hasar" Motora ve şaseye dokunulmamış bilgisini aldım. Sizce nasıl dostlarım?
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. İyi akşamlar dilerim herkese öncelikle. Kısa bir süre önce 2016 model 1.2 TSI Comfortline paket Golf almıştım fakat ekonomik nedenlerden dolayı satmak zorundaydım. Bir arkadaş ile takasa girmeyi düşünüyorum. Arabası 2012 model 1.4 TSI Comfortline paket bir Jetta. Üste makul bi para alacağım. Sorum daha önceden veya şu an Jettası olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Ne gibi farklılıklar yaşarım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: serhatas
      Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.
    • Yazan: MKT86001
      sayın arkadaşlar belki çok soru soruyorum sizlere ama çok faydalı bilgiler çıkıyor aranızdan
      sorum ise aracım beyaz bu arada; kaput tampon ve çamurluklarda şeffaf folyo var aracıma kuş devamlı pisliyor ve farkında olmadan bu pislik kalıyor araçta bunları nasıl temizleyebilirim resmen folyoyu bile yakıyor bunu temizlemem için bir pasta cila veya ne var bu durum için saygılar