FİYAT TAVSİYESİ

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2015 70 BİNDE HİGHLİNE 1.4 TSİ 125 HP DSG CAM TAVAN - ANAHTARSIZ GİRİŞ,ÇALIŞTIRMA - U LED Bİ XENON FAR - LED STOP - 17 DİJON JANT

Boya ve değişen:  ÖN TAMPON - SAĞ, SOL ÇAMURLUK DAVLUMBAZI, RADYATÖR 6 BİN HASAR KAYDI.

Fiyat: SİZCE NE EDER

FOTOĞRAFLAR:

ELİMDE FOTOĞRAFI YOK. BİR TANIDIĞIM ARACILIĞIYLA BULDUĞUM ARAÇ 1.4 TSİ 125 HP DSG ARAÇ SİZDE FİYATI EDERİ NEDİR?

Nacizane görüşüm 90 bin tl ama piyasa öyle bi garip hal aldiki çok değişik fiyat verenler mevcut..aslında işin gerçeği şuan ne satıcı aracının ederini biliyor nede alıcı ne kadar edeceğini biliyor..

90-100 arası diye düşünüyorum 

90 bin cok az degil mi ya?  Bence 100+

Hatasızı 105-110 gibi gider.  2 çamurluk değiştiyse 10-15 aşağısı eder .

Süsleyip püslemek için led stop vs yazılmış ama standart zaten Highline’da. Söylediğiniz aracın sadece anahtarsız çalıştırma ve uled ekstrası var.

Şuan piyasa hem yaz hem de bayram etkisiyle de yükseldiği için biraz beklemek iyi olacaktır. O aracın ederi 95-100 bin tl civarıdır. Şuanki piyasaya rağmen sarı sitede ilk bakışta, 110 bin liraya galeriden 40 bin km’de hasarsız boyasız ve söylediğiniz araçtan sadece anahtarsız çalıştırma olmayanı bulunuyor. Ağır bakımlarının yaklaştığını unutmamak lazım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece çamurluk davlumbazları değişti, çamurluklar değişmedi.

Dediğiniz gibi aslında piyasa çok dalgalı olduğu için emin olamadım.

Anladığım kadarıyla 90-100 arası gönül rahatlığıyla verilebilecek bir miktar

@lasttohit 92.500 den fazlasını vermeyin derim dsgnin her an en az 4 bin en fazla 10 12 bin masraf çıkarabileceğini de gözardı etmeyin hava yastıklarının açılmamış olmasına dikkat edin dışarıda yaptırılıp tramere yansıtılmamış olabilir.

Yaklaşık 1.5 ay önce 2017 7.5 golf 1.4 TSI 125hp highline DSG 27.000km de hatasız 124.000 TL ye almıştık koşiflerden. Belki eski sahibide burada olabilir. Ama biz bile fazla fiyat verdiğimizi düşünüyoruz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 Dsgyi hesaba hiç katmıyorum çünkü tamamen şans kesin olucak gözüyle bakmamak lazım :)

Anladım teşekkürler o halde fiyat olarak 90-92 den fazla teklif vermiyeceğim.

Geri
Üst Alt