TEK U DÖNÜŞÜM ÇİFT U FAR

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Merhaba arkadaşlar şuan da aracımda sanırım dinamik olarak geçen tek U led far mevcut.

İnstagramdaki paylaşımlarından gördüğüm kadarıyla farlarla fantazi işler yapan AtolyeSemih diye bir kişi var ve bu tek u farın sadece yanmayan küçük ledini de aktif ederik çift u ya çeviriyor.

Bu işlem için yanlış hatırlamıyorsam 600-800 civarı bir şey istiyordu.

Aracımda r body kit var ve farıda çift u yapmak istiyorum fakat kendi farlarımında viraj aydınlatma tarzı özellikleri olduğu için ve çok güzel aydınlatıyor kıyamıyorum, çift u far alamıyorum.

Sizce bu yanmayan küçük u ledi aktif etmenin farlarıma bir zararı olur mu? 

Bu işlemi yapan tavsiye edebilceğiniz başka bir yer var mı ? (İstanbulda)

Veya daha önce yaptıran varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim, şimdiden teşekkürler :)

7k76d5.jpgvolkswagen-golf-7-r-008.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@lasttohit farın içi açıldığı anda far için fatiha okunur, eğer orjinal çift u far istersen yakınlarda biri satıyordu onu alir kendi farını da satarsın emin ol hem daha iyi olur hemde oem far her daim değerini korur.

Buralarda mı orjinal satan arkadaş mesaj atarsa sevinirim.

Orjinal mevcut , farlar boş sekilde, sizdeki beyinler aktarilacak 2 adet led guc modülü lazım, 

Cift u ledler heyecan verici, ancak arkadaslarin da dedigi gibi farlari actirmak sonucu belli olmayan muamma. Orijinali korumak lazim. Tek u led varsa vaziyet idare edilebilir 😎 Ama farlarda hic led yoksa, ledli sisteme gecin derim.

çift U ledlerde uzun yakınca küçük U larda da mı uzun hüzme var?

yani uzunlarda xenon perde kalkıyor ve ortadakilerde mi aynı anda yanıyor?

bende tek U yükseklik ayarlı bi xenon var ve uzunlarda sadece perde kalkıyor. bunu sevmiyorum. 

şayet yukarda dediğim gibi ise tek U satıp çift U alabilirim

Geri
Üst Alt