Dijon ile Hita Takası (Bilgi)

bunyamin81

Üye
İsim
Bünyamin
Merhabalar,

2018 6.ay çıkışlı 5000 km golf aracımın fabrika çıkışlı üzerinde gelen 17"Dijon jant ve Bridgestone Turanza T001 lastik takımımı 16"Hita jant ile veya jant lastik ile takas etmek gibi bir düşüncem var. Piyasası bilen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum üzerine kaç tl almam gerekiyor sizce?

Jantta herhangi bir çizik darbe vs. ve lastiklerde herhangi bir tamir işlemi yok. Kozmetik ve lastik dişi olarak sıfıra yakın diyebiliriz.
4514dc96d4873869dd4517226cf17ad6.jpg

@bunyamin81 temizliğine göre değişmekle birlikte, 500 tl üzerine almanız uygun gibi, zaten aldığınız 500 ün yarısı da rot balans sök tak meselesine gider, aracınız highline ise satarken ayrıca zorluk çekersiniz nerde bunun dijon janti diye sorar alıcı şahıs.

Jant lastik piyasası yaz geldiği için arttığından dolayı bu şekilde dijonlarınız 3500 tl civarı ilana koyulabilir. 

Hita piyasasını bilmiyorum ama forumumuzda 1-2 ilan vardı sanırım. Tahminimce onunda sıfıra yakını 2500 tl civarıdır. 

Ayrıca forumumuzda konu açarken açılan kategoriye dikkat edilmeli. Bu tarz bir konu için satış ilanı açılmamalıdır. Gerekli kategoriye taşınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kış ayının başlarında 2.350 TL ye jantçıdan  sıfıra yakın Hita jant aldım. Hita jant ihtiyacına göre değişir fiyatı.. Acil ise 2.500 e kadar alınabilir ama zaman sıkıntısı yok ise sıfıra yakın ayarda hita 1600-2000 arasına alınır.

Geri
Üst Alt