Arka cam fıskiyesinden su sızıyor

İsim
Mehmet Alper
Arkadaslar araci teslim alali 1 hafta oldu.Arka camda su lekesini fark ettim.Bu normalmidir acaba?

1279_cc22b52ad0d604831208a39efa996f291b04e79c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mehmetalper24 dedi:
Arkadaslar araci teslim alali 1 hafta oldu.Arka camda su lekesini fark ettim.Bu normalmidir acaba?
Normal değil gibi. Bir daha olursa servise uğradığınızda yaptırın. ;)

@Mehmetalper24 , müsait bir zamanda servise gidip durumu anlatın. Aynı problemi ben de yasamistim. Servisler bu duruma aliskinlar, ne yapacaklarını biliyorlar. (Küçük bir aparat takıyorlar, ellerinde varsa hemen takarlar. Servis uzakta ise arayın yada ST ile gorusun. Aparat ellerinde yoksa zaman kaybı olmasın.)

Sızıntı kesilse de gidin halledin. Çünkü gene akar. (Tecrübe ile sabit :) )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konusu var mı pek bakamadım ama kısacası sorunum şu; arka sileceğin su fışkırtma yerinden hızlanma esnasından anlamsızca su sızdırıyor. Bu kronik bir sorun mu yoksa bana mı denk geldi onu öğrenmek istiyorum. Kronikse çözebilen var mı ? 

@firadikodegerli hocam son bakımda bunu serviste dile getirdim ve fıskıye hortumuna tek yönlü valf takıldıgını söylediler ve sorun ortadan kalktı :'(

Bende birkaç gündür farketiyorum arka silecekten cam üstüne su aktığını sanki birde kireçlenmiş gibi iz bırakmış camın üstünde aslında geçen hafta yıkattım arabayı sileceği hiç kullanmadım kullanmadığım halde kendiliğinden akıyor bugün silecekleri çalıştırdım çıkmıyor iz ?ne yapmalıyım servise mi götürmeliyim?

İyi forumlar beyler. 2017 Comfortline aracımda malesef bir süredir arka fıskiyeden su sızdırma problemi var. 1 ay önce servise durumu ilettim. Doğuş Oto Bursa’da su jetini garantiden değiştirdiler. Fakat değişimden 1 hafta sonra yine yaptı. Bir süre bekleyeyim dedim 2 hafta sonra bir daha sızdırdı. Servis danışmanına Hortuma takılan bir VALF olduğundan bahsettim. O da böyle bir şey duymadığını hatta böyle bir sızdırma durumunun Kronik olmadığını söyledi. Sizlere sorum bu VALF in bir fotoğrafı var mı? Paylaşabilir misiniz? Yine servise götüreceğim en azından Fotoğrafı görürlerse çözerler belki.

Adnan abi aynı sorun ile servise gidip garanti'den değişim yaptırmıştı 3-5 gün önce. Detaylı bilgi verir kendisi müsait olduğunda.

@Jesi

Geri
Üst Alt