Servis resetleme

Salim

Üye
İsim
Salim
Merhaba arkadaşlar bu yıl aracımın bakımını kendim yaptım fakat servis resetleme işini halledemedim ilk önce kısa yoldan 0.0 set tuşu ile yapmayı denedim sadece yağ değişimi resetlendi vw kontrolü bir türlü resetlenmedi daha sonra vag com kablom ile resetlemeyi denedim 17. kanal adaptasyon üzerinden ilk önce ESİ:reset yapiyorum daha sonra km sıfırlamaya girdiğimde bu sefer girdiğim "0" değerine range dışı diyor.Nerede hata yapıyor olabilirim yardımcı olursanız memnun olurum.

IMG_20190530_190125.jpg

IMG_20190530_190128.jpg

Arkadaşlar servis resetleme olayını çözdüm belki ileride benim gibi restleyemeyen arkadaşlara yardımcı olması için nasıl yapıldığını anlatayım bu arada aracım 2012 model olması sebebi ile diğer model araçlar ile servis resetleme farklı sanırım vag com kablo ile SRI reset kısmından - reset fix&esi-north america sekmesini resetledikten sonra vw servisi ve yağ değişimi resetlendi.

Not:Google ve formlarda yazan tüm resetleme şekillerini denedim en son yazdığım şekilde resetleye bildim.

IMG_20190526_155859.jpg

Upvote 0
kablo elime yeni gecti uygulamayi bile kurmadim asama asama anlatir misiniz kurulumu yaptim ustune tikladim diyelim sonra ?😊

Upvote 0

Geri
Üst Alt