Golf 7 Hangi Far U / J Led far

@Golf54 kendi aracına taktı çift u orjinall duruyor. Aydınlatması iyi bir ampülle güzel oldu . Replikalar çeşit çeşit kalitelisini alırsanız pişman olmazsınız . Kutunun içinden çıkan ampüller iyi değil xenon veya ledle desteklenmeli .

@HONEY dostum @mbonat kardeşiminde dediği gibi benim aracıma çift u led taktık ve inan bana mükemmel oldu. golfüme bakmaya kıyamıyorum farları taktıktan sonra.  risk almadan birşeylere ulaşamazsın bu ülkede ve arabanın güzel bir görüntüye ulaşmasını istiyorsan bu farları takacaksın. öyle çinden mercekli ampül felan getirtmeye uğraşma. al bu u led farları ampülleride internetten araştırarak al. inan bana benim arabam şuan gece aydınlatması mükemmel.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY dostum @mbonat kardeşiminde dediği gibi benim aracıma çift u led taktık ve inan bana mükemmel oldu. golfüme bakmaya kıyamıyorum farları taktıktan sonra.  risk almadan birşeylere ulaşamazsın bu ülkede ve arabanın güzel bir görüntüye ulaşmasını istiyorsan bu farları takacaksın. öyle çinden mercekli ampül felan getirtmeye uğraşma. al bu u led farları ampülleride internetten araştırarak al. inan bana benim arabam şuan gece aydınlatması mükemmel.
Bilgi için teşekkürler ustad :)

Siz nereden, hangi marka  ve kaça aldınız ?

Benim tercihim J led olurdu. Bence daha şık ve daha yeni nesil duruyor. Ben de parayı ayarlarsam bi gün J led taktırmayı düşünüyorum. Ama önce 7,5 tipi kayan led stop :)  son olarak kayan yan ayna. Üçü efsane olur :)

Bence u led j ledden daha guzel duruyor cift j cok hos ancak tek j siradan bence , u led golf ile cok ozdeslesmis bir opsiyon 

Hocam siz nereden aldınız fari görüntüsü var mi

Bence U çok daha güzel ben bırakın ledi, yanmayan hali için bile Golf 7'nin standart highline farına geçmeyi planlıyorum halojenden.

Bence U çok daha güzel ben bırakın ledi, yanmayan hali için bile Golf 7'nin standart highline farına geçmeyi planlıyorum halojenden.
Bende sizinle aynı fikirdeyim yanmayan bi xenon bile çok güzel duruyor. Zamanında sipariş verirken satıcı hiç gerek yok bi xenon eklemeye dedi onun aklına uyduk pişman olduk

Bence u led j ledden daha guzel duruyor cift j cok hos ancak tek j siradan bence , u led golf ile cok ozdeslesmis bir opsiyon 
Replikalarda tek J olacağını sanmıyorum zaten, gördüklerim hep çift J şeklinde. Bu da çok iyi gösteriyor. Özellikle sinyallerde, dörtlülerde, sarı beyaz arası geçişler çok şık oluyor.

Eger cift j olacaksa birsey diyemem ancak bence u led tek j den cok daha albenili duruyor :) evet replikalarin hepsi cift j sanirim 

İyi ampüle rağmen kötü aydınlatan replika farda sorun ya mercekte ya da far ayarı yapılmamıştır. İyi bir replika alıp iyisinden led takılıp sonrasında far ayarı yapıldıktan sonra gayet iyi aydınlatır. Hiçbir zaman orjinalin yerini tutmaz ama replikaların hepsi de kötüdür algısı bence yanlış. 

Yıllardır replika kullanan da var, 2 günde replikayı bırakan da. Replikalar gerçekten kötü aydınlatmaya sahip olsa zaten bu kadar çok satılmazdı dünya üzerinde. Mühim olan iyi replika alıp bunu iyi ledlerle tamamlamak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@ali_burkay güzel kardeşim gerçekten farların çok güzel duruyor .Güle güle kullanasın ama gece aydınlatması videyo baktım hem çok kısa bi alan hem de çok dar bir alanda aydınlatıyor.-uzunda bile- .mesela benm orjinal bi xenonlarım la gece kıyası  yaptıgğımda  inanılmaz fark var ben resmen gündüz gibi gidiyorum gece uzuna neredeyse ihtiyaç bile duymuyorum .okuldan ve karnelerden  zamanım olursa ben de bir video çekip paylaşırım .

Geri
Üst Alt