Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

2018 model audi A3 hb için kauçuk paspas almauı düşünüyorum. n11'deki satıcılara güvenebilir miyim?

2018 model audi A3 hb için kauçuk paspas almauı düşünüyorum. n11'deki satıcılara güvenebilir miyim?
@vsoner S Dizayn kauçuk paspası tavsiye ederim. Kendi sitesi üzerinden alabilirsiniz. Taksit imkanı da var veya havale/eft ile %10 indirimli de alabilirsiniz.

@Serkanasn serkan bey ben aracımı sıfır almıştım 2014 midline.Serviste bu paspaslardan yedek olarak vermişlerdi. ben pek beğenmedim serviste 4 d paspaslarla değiştirdim.kaucuk malzeme kenarları kıvrık havuz paspas olarak geçiyo onları tavsite ederim toz toprak dökülmüyor gayet kullanışlı..

Servisten kaucuk paspas aldim (bagajda bekliyor) ama daha henuz hali paspastan vazgecemedim, hali paspasin deep black bir goruntusu var, harika. Araba resmen sinif atliyor. 

Servisten kaucuk paspas aldim (bagajda bekliyor) ama daha henuz hali paspastan vazgecemedim, hali paspasin deep black bir goruntusu var, harika. Araba resmen sinif atliyor. 
Katılıyorum. Birisi havuzlu halı paspas üretse hiç fena olmaz.

Araştırırken bende siteyi buldum baktık bizim forumdada konusu var hemen şimdi sipariş geçtim 👍

Halı var bende ama dursun kenarda yazın temiz temiz kullanırım , iyi oldu aldım bi tane bende :)

Paspas ihtiyacım yoktu lakin yedekte durması için almaya karar verdim whatsappdan iletişime geçtim stok sormak için hatırladığım kadarıyla gece vakitleriydi. 99tl idi.Ertesi gün sipariş vermek için baktığımda fiyat 299tl olmuş :)  Daha sonrasında 199tl ye çektiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt