Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

Aynı siteden paspasları tereddüt ederek aldım, hatta satıcıyı arayıp stok durumunu sordum. acaba fiyat eskidenmi kaldı diye düşünürken satıcı elinde 160 küsür parça paspası olduğunu söyledi. ürünler orjinal ihtiyacı olan kaçırmasın, sarı sitede kullanımışını 150>ve yukarısına satan sıfırına 250tl isteyen uyanıklar var

Vay arkadaş dışardan biri görse deli diyecek. Araba yok ama fiyatına dayanamadım bir takım da ben aldım 😄😄 Gerçi hoş, kampanya var ve uygun diye Almanya’ dan 2x alta foam da getirtmiş birine göre bu paspas işi gayet normal 😄

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla şimdi ben de 1 adet sipariş geçtim. Satıcıyı aradım, bahsedildiği gibi orjinal ürün olduğunı ve stok fazlası olduğunu söylediler. Ürünü görünce orjinal olduğunu anlarsınız zaten garanti dedi. Herhangi bir sorun olması durumunda da iade alabileceklerini söylediler

Ürün geldi, resimdekinin bire bir aynısı. Dokusu gayet güzel, orjinal ürün. Tavsiye ederim 👍🏻

Hala stok mevcut görünüyor, düşünenler için fırsat fiyatına.

@Aliiii hayırlı olsun güle güle kullanın, ben iki takım birden aldım, malum halı paspasların formu bozulunca güzel durmuyor sık sık değiştireyim diye, şimdi bir takım daha alacağım aracın üzerindeki ile birlikte 4 takım olacak😊

Ürün orijinal. Bende aldım bir takım yaza doğru takacağım. Teşekkürler.

araba ile birlikte gelen halı paspasları daha hiç kullanmadım bayii 1 takımda kauçuk hediye etmişti acaba bundan alsam mı halıya basmayı özledim :D  

Halı gerçekten rahat hissettiriyor keyfi bir başka, ama kışın çamur oluyor yazın toz toprak derken kullanamıyorum bagajda öylece duruyor.

Havuzlu paspasın kolay temizlenmesine alışınca da halı paspasa geçemiyor insan

Mayıs ayından bu yana aynı fiyatta kalması da ürünün ayrı bir güzellik.

Geri
Üst Alt