Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

Serkanasn

Katılımcı Üye

İsim
Serkan
2 gün önce nette aracım için halı yada kauçuk paspas araştırırken bir sitede Orjinal paspas satıldığını gördüm, serviste ve Orjinal paspas satan sitelerde 350-380 tl civarında bir fiyatı varken bu sitede 100 tl fiyatı görünce önce Orjinal olduğundan şüphe ettim ama denemek için aldım, paspaslar az önce geldi ve gördüğüm manzaraya bakarsak paspaslar Orjinal, almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir, hatta katlanmadan ve kirismadan gönderilsin diye not eklemiştim, iyi bir paketleme yapılarak kırışmasına ve katlanmasına da müsaade edilmemiş.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-paspas-takimi-hali-orjinal-urun

3691E364-551E-4E03-88A0-370D6699E23D.jpeg

E3F3689C-396F-47C2-8C3C-D9597D447CC5.jpeg

55475903-2CC3-446D-B71B-6FD1D1828E67.jpeg

43A330F7-0211-4E9D-BCD2-C998EDCC2D28.jpeg

3165AC29-7E0C-4252-A526-5AD1EAAE19D9.jpeg

C293B84D-D3AE-474D-9F4A-6C210C76ABC1.jpeg

2D7CD8F9-0C5F-40B9-B977-8BF7B4E844FE.jpeg

1926BAAC-4004-484B-99AD-C04DF695EB64.jpeg

250 liraya 2.el halı paspas satmaya çalışanlar üzülecek bu duruma. :D  Güzel bilgi için teşekkürler hocam.

Süper fiyat ihtiyacı olan için 

Paylaşım için teşekkürler :)

@AhmetCakmak serviste 400 e yakın fiyatı olduğu için aslında temiz olanlara biçilen fiyat normal, ben ilgili yeri aradım ve hayırdır niye ucuz dedim onlarda 5-6 yıl önce çok yüklü alım yaptık kurlar çok dusuktu şimdi de yeni ürün almak için o günkü fiyatını göze alarak stok eritmeye çalışıyoruz dedi, bakın bunu aliyorum eğer dandik çıkarsa problem olur ama orjinal çıkarsa da eşe dosta öneririm dedim içiniz rahat olsun doğuş otonun aldığı yerden alıyoruz biz oem parçaları dedi, bende yine temkinli olarak aldım ama gerçekten orjinalmis şimdi bir takım siparişi daha geçiyorum, malum genelde yıpranmış oluyor halılar alalım köşede dursun.

@AhmetCakmak serviste 400 e yakın fiyatı olduğu için aslında temiz olanlara biçilen fiyat normal, ben ilgili yeri aradım ve hayırdır niye ucuz dedim onlarda 5-6 yıl önce çok yüklü alım yaptık kurlar çok dusuktu şimdi de yeni ürün almak için o günkü fiyatını göze alarak stok eritmeye çalışıyoruz dedi, bakın bunu aliyorum eğer dandik çıkarsa problem olur ama orjinal çıkarsa da eşe dosta öneririm dedim içiniz rahat olsun doğuş otonun aldığı yerden alıyoruz biz oem parçaları dedi, bende yine temkinli olarak aldım ama gerçekten orjinalmis şimdi bir takım siparişi daha geçiyorum, malum genelde yıpranmış oluyor halılar alalım köşede dursun.

Hahahaa stokcu ruhum al diyor :)

Havuzlu paspasa geçmiştim elimde mevcut paspas

Acaba 1. tanede yedek mi alsam diyorum :)

@Serkanasn  o siteden ben 9 yıldır alışveriş yapıyorum opel corsa zamanından beri..sahte urun satmazlar..perıyodık urunlerıde onlardan alıyorum hiç çakma bir ürün gelmedi bugune kadar bana..arada bu sekıl kampanya yapıp satarlar..geçenlerde buji alıcaktım oem yoktu aynı fıyata orjınalı verdıler..

@reko daha önce astra j varken bakım seti aksesuar vs alıyordum şimdileri vag parçalarıda satıyorlarmış yeni farkettim, fiyatina bakınca yok artık diyor insan önce ama gerçekten dediğiniz gibi oem yazıyorsa oem geliyor.

@sertan oem orijinal equipment manufacturer türkçesiyle orjinal ürün üreticisi demek..oem ürünlerde örnegin vw ye orjinal ürün veren firmanın yine aynı kalite ürünü demek oluyor..paspas orjinal ürün ama oem diye geçiyor..

Haber veren arkadaşa teşekkürler, aldım 1 tane, bu fiyata bedava... Ürün gerçekten de orjinal... 

Çok güzel fiyat. Umarım bayram sonrasına kalır ellerinde. Ben de bir takım sipariş edeceğim sanırım. 

Geri
Üst Alt