Jump to content

oegbilisim

2014 model dolunun biraz daha dolusu :) 1.2 tsi dsg

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler: 

Araç özel olarak sipariş verilmiştir. Üzerindeki donanımların hepsi fabrika çıkışlıdır. Comfortline a ek olarak şu paketler vardır. 

Panoramik sunroof

ön arka park sensörü

Ön koltuk ısıtmalar

Anahtarsız giriş ve çalıştırma keyless go

Kararan iç dikiz aynası

Silecek suyu ısıtma

Katlanır ve hafızalı ayna

Otomatik park asistanı

Geri görüş kamerası

Yağmur sensörü, otomatik yanan farlar , Kararan iç dikiz aynası

Adaptif hız sabitleme ve ön bölge asistanı

Sollama asistanı ve sollama önleme asistani

Aktif Şerit takip asistanı

Uzun far asistanı

Traffic Jam assist

Far yıkama sistemi

Asr-esp off ve lastik basınç sensörü

Anti theft alarm buzzer

5.8” Mib2 multimedya Sistemi usb girişli 6lı cd/dvd changer

Gps Destekli Shark anten

Adaptif Bi-Xenon Plus farlar U led gündüz sürüş farları , Dinamik viraj farları

Çevre Aydınlatmalı Elektrikli Katlanır dikiz aynaları

Led Stop

18” Durban Alüminyum alaşımlı jantlar

Spor yay

Yer tasarruflu stepne

Araçta toplamda 6bin liralık hasar kaydı var. Aracın yan tarafına duvar düşmesi nedeniyle oluşan hasarda ön kaput, sağ ön çamurluk, ve sağ ön kapı değişmiş. Sağ arka kapıda boya var. Bütün işlemleri ve bakımları yetkili servis aydoğanlarda yapılmıştır. Son bakımı vakit bulunamamasından ötürü yapılamamıştır. Alacak kişiye bakım maliyeti düşüp de verilebilir. Bakım yaptırıp da verilebilir.

Boya ve değişen:  Ön kaput, sağ ön kapı ve çamurluk değişen, sağ arka kapı boyalı, sağ arka çamurlukta da lokal boya var. 

FOTOĞRAFLAR:

F14F254D-3F0A-4887-B8BF-879C51AD429C.jpeg

0A1E6261-AC64-46AA-92BC-58DCBE73DB86.jpeg

1D5D465E-8EA1-4D39-9363-F73336C2B710.jpeg

C2D8A561-5847-4BA7-8A87-F7F4703758F7.jpeg

39E14245-5304-4619-9CAE-9954D4999A0B.jpeg

8F9BA611-A758-48F5-B350-B7FAF16743EB.jpeg

4AFF806D-A1A5-4D8F-B2FB-AC8807D10DF5.jpeg

85CEC71E-A048-4FB3-BCDC-2F5A09A42386.jpeg

E7C8CD36-B3F0-4CEA-B5B6-8D2051E2A476.jpeg

ABDF85BC-4F58-4381-A604-D7B96055F093.jpeg

FC864450-69DA-48A9-883A-A4097EA8F425.jpeg

tarihinde oegbilisim tarafından düzenlendi
Rakam değişikliği.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın değişen parçalarının hepsi boşuna değişmiş, camurluk ve kaput boyasız bile düzeltilebilirken resmen milli servet israfı yapılmış servis tarafından, aracın bu kadar parçasının değişmesi için yan yatıp 50-60 metre sürüklenenmesi lazım, yerinizde olsam bu kadar değişim üzerine değer kaybı ve milli servet israfı yüzünden yetkili servisi mahkemeye şikayet ederdim, hayırlı satışlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar. Aslında satma konusu çok kafamda netleşmedi. Lakin bir yatırım yapmam söz konusu. O yüzden şimdilik sadece burada paylaştım. 

Değişen parçalarda kesinlikle haklısınız. Fakat benden önceki sahibi yaptırmış. Yetkili servis olunca da parça değişimine gitmiş. Ben sorun etmedim alırken. Alacak kişi de bunları bilip aldığı sürece sorun olacağını düşünmüyorum. 

SCC ve Culture33 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en az rastlananlar şerit takip ve anahtarsız giriş ve çalıştırma herhalde. bu nasıl comfortline dedim :)

araç satıldı mı, km’yi de göremedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@balcis arac daha satilmadi lakin malum sitede yeni ilan koydum. Bir takas teklifi var. Onu degerlendirecegim. Su an km si 56000de. Bu aracin comfortline olmasinin sebebi 1.2 motor tercihinden geliyor. Ozel siparis araçta bir ust vergi diliminden bu dolulukta bir arac yaptiginizda odediginiz vergi miktari cok daha fazla oluyor. Haliyle aracin fiyati da cok yukseliyor. Bu siparisi geçen satis temsilcisi ile konustugumda ayni doluluktaki highline ile comfortline arasinda yaklasik %25lik bir fiyat farki oluyordu dedi. Bu sebeple de arac 1.2 motor seceneginde highline olmadigi icin comfortline olarak siparis ediliyor. 

Culture33 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınız doluluk olarak çok iyi, eklenmedik opsiyon bırakmamış gibi ilk alan kişi, ancak fiyat biraz hayatın gerçeklerinin dışında, model yılı+motor gücü+km gibi kriterleriniz göz önüne alındığında bu araç 1.2 TSİ Highline. İstemiş olduğunuz fiyat ise 2016 1.4 TSİ ACT DSG  veya 2017 1.4 DSG fiyatıdır. Güncel ilanlarla karşılaştırdığımda oluşan şahsi kanaatimdir ve amacım aracınızı yermek değildir. Golf kullanıcısı olan hiçbir kişinin ve bu forumdaki hiçbir arkadaşın bu araç için istemiş olduğunuz fiyatı vereceğini düşünmüyorum. 

Umarım istemiş olduğunuz fiyata satarsınız. 

tarihinde coskun023 tarafından düzenlendi
brt06 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@coskun023 dediklerinizde haklı olabilirsiniz. Lakin sizin bildiginiz benzer durum ve donanımdaki birkaç ilanı benimle paylasabilirseniz rakamı revize edebilirim. Özel sipariş bir aracın konumlanması diğer araçlardan kesinlikle  farklı olacaktır diye düşünüyorum. Bu sebeple uzerindeki donanımları göz önünde bulundurarak değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@oegbilisim özel sipariş aracın konumlaması tabiki farklı olacaktır, ancak elinizdeki araç 5 yaşında 1.2 TSİ motora sahip bir araç, ama talep edilen fiyat 2-3 yaşında 1.4 TSİ fiyatı, opsiyonları alırken çok fazla fark ödüyoruz bu konuda hem fikirim, ama alıcıya bu araç 1.2 TSİ highline dir diyemeyiz, bu araç opsiyonlu 1.2 TSİ araçtır, opsiyonsuz fiyatı 81-89 bin TL dir. 

Forumda bu işten daha çok anlayan opsiyonların fiyatını tam olarak belirleyecek yönetici arkadaşlar vardır. Birazda onların yardımı ile iyi bir fiyat ortaya koyabilirsiniz, 

Ancak size teklif edilecek hiçbir fiyat tatmin edici olmayacaktır. Bence aracınızı en azından 90-100 bin km ye gelene kadar kullanmanız daha mantıklı olacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@coskun023 siz dedikten sonra 1.2 comf dsg agir hasarli olmayan 2014 model ve sonrasi 60000km alti filtreleme ile gelen ilk arac 88500tl. 

Ender elektronik retrofit uygulama ve piyasadaki muhtemel rakamlar goz onunde bulundurulup aksesuarlarin bir fiyat listesini cikardim. 

Acc 4200tl

Line assist 4200tl

Geri Gorus Kamerasi 1950tl

Katlanir ayna 2000tl

Aydinlatma paketi 2000tl

Koltuk isitma 2500tl

U led far (tayvan mali) 3000tl

led arka stop (tayvan mali) 2500tl

Comp media 1200tl

Anahtarsiz giriş 2500tl

Spor yay+ durban jant 4000tl

Sunroof (İkinci elde 7-10 bin arasi rakam degistiriyor) 7000tl diyelim. 

Yani yaklasik bu donanimdaki bir araci bazi kalemleri dusuk tutmama ragmen 30-35 bin tl masraf ile olusturabilirsiniz. Ki bunlarin buyuk bir kismi orijinal vw olmayacak ve kasko yaptirdiginizda aksesuar olarak tanimlamadiginiz surece  bir kaza olmasi durumunda kasko tarafindan karsilanmayacak. 

Bunlari goz onunde bulundurarak 120-125 bin arasinda bir rakama araci konumlandirdim. Sizin farkli bir tavsiyeniz var ise tekrardan değerlendirmeye açığım.

Satma konusunda acikcasi bir aciliyetim yok. Lakin degerinin altinda da aracimi vermek pek istedigim birsey degil. Dedigim gibi görüşlere açığım. Degerlendirelim belki de en ideal rakami birlikte bulacağız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...