Jump to content

GkM_2015

Acc full set guruba ozel pazarliksiz son fiyat

Recommended Posts

Araç satıldığı için ürünler boşa çıktı. Aktivasyonu uzaktan yapabilirim. Vas5054 varsa Teamviewer ile aktivasyon yapabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Vanery yazdı:
Araç satıldığı için ürünler boşa çıktı. Aktivasyonu uzaktan yapabilirim. Vas5054 varsa Teamviewer ile aktivasyon yapabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sizde de mi var hocam. sanki ilan ortak gibi yazınca merak ettim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 hayırlı satışlar hocam. Aracınızı neden sattınız?

Radar 210km/s hıza kadar çalışan versiyon mu? Bir de radar, makyajlı kasada ön ızgaradaki logo altına takılıyor sanırım. Uyumlu mudur belirtirseniz alıcı arkadaşların işine yarayacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=5301]furkan199815[/mention] BENİM DE BOZULMUŞTU GOLF KULLANIRKEN KENDİM VAG COM İLE UĞRAŞTIM VE KALİBRASYON İŞİNİ HALETTİM . 400 TL GERÇEKTEN ÇOK FAZLA

Değerli Hocam Küçük Harfler kullanmaya özen gösterelim Teşekkürler iyi Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎31‎.‎05‎.‎2019 at 12:37, forjust1day yazdı:

Araba 7.5 sanırım 

Fabrika çıkışında bile sıkıntımı oluyor.   yaa arkadaş birini de adam akıllı yapın ya... servise para kazandırmak için neler neler yapıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Culture33 yazdı:

Fabrika çıkışında bile sıkıntımı oluyor.   yaa arkadaş birini de adam akıllı yapın ya... servise para kazandırmak için neler neler yapıyorlar.

Aslinda olay bu sekilde olması gerekli , çünkü acc radar sensör kalibre olduğu açı ile çalışır ve ilk kalibrasyondan sonra yaklasik 50-80 km sürüşte daha iyi öğrenir , söküp taktığında eger kalibre olmuş açı kaydiysa kısa sürüş mesafesinde hizmet dışı durumuna düşer bunun sebebide kazaya sebep olmamak içindir 

forzaGilles, Recep Gül ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...