@windshearbütçe kısıtlı ise benim yaptıgım gibi orjinal jettadan falan cıkma jant bulabilirsin. bütçe patladıgından ben o sekilde yaptım

@mstyuksel

Hem bütçeden hem sıfır jant almak istediğim için

Golf 6 nın kapaklı ama 5 kollu olan jantlarını servisten almayı planlıyorum 1350 lira, onun yerine CMS 822 olabilir gibi geldi.

Golf 7 1.6 tdi dsg 2016 aracıma geçen ay 4 adet VW orj dover jantı çıkma / sıfır olarak 1200₺ aldım

4 adet ug8 205/55/16 Goodyear 799₺/75₺ WP HBCOM dan

ARTIK 2 takımı var aracın

en mükemmeli bu kombinasyon

passatım da da aynı yolu izlemiştim

@mstyuksel

Hem bütçeden hem sıfır jant almak istediğim için

Golf 6 nın kapaklı ama 5 kollu olan jantlarını servisten almayı planlıyorum 1350 lira, onun yerine CMS 822 olabilir gibi geldi.
o kadar para verip kapaklı jant mı alınır hocam yapma. rahatlıkla dover bulabilirsişn o paralara... ya da cms den bir model dedigin gibi. bence kıslıklar için okadar harcamaya gerek yok. bir takım 150-250 tl ye cıkma sac jant bulunur ona da guzel orjinal kapak alsan daha ucuza gelir

@Adv_Dbl 

Merhabalar 

Güle güle kullanın hocam.

Ortadaki 5 kollu kapağı aynı yerden mi temin ettiniz? Jantların üzerindeki Audi logolarını VW e çevirmek istiyorum ben de.

Teşekkürler 

@kvc_kvc

lastiği bilmiyorum

ben Goodyear ug8 ALDIM elime 2016 üretimi

6 yıl önce 1 set olsarak alıp 4 süper kış geçirmiştim

eski bir model ama fiyat/ kalite süper

bunları niye yazdım ? Fiyatı goodyear İKEA'nın hatta 1 tık yukarda

geçtiğimiz 3 kış mevsimini van'da "lassa iceways"ler ile geçirdim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım sattığım opel corsa aracımla.

fakat şimdi ben de "nokian wr d4" ile "continental ts 860" modelleri arasında kaldım. aralarında 4 lastik için 80 tl gibi bir fark var turuncu sitede. lastiklerin her ikisi de testlerde ilk sıralarda görünüyor. 

kullanan veya duyan&gören olsa da bilgilendirse bizleri..

@alaka Geçen sene 5bin km WRD4 kullandım 308imde. Gayet güzel lastik. Bu sene golfe TS860 aldım. 

Kışlıklara geçince 308e tekrar wr d4 leri takacağım o zaman tam d4 - ts860 karşılaştırması yapabileceğim.

@mstyukselHem bütçeden hem sıfır jant almak istediğim için

Aman hocam yapmayın. Ben 1 ay önce sıfıra yakın dover jantları 900e sattım. Burda da ilan vermiştim ama pek rağbet olmadı. Hatta yeni kasa 17' scirocco jant üzerinde çok iyi durumda 2014 üretimi Bridgestone Turanzalarla beraber 1400e verdim. Kapaklı saç jantın edeceği en fazla 200-250dir.

4 adet nokıan 205/55/16 kıs lastıgım geldı..montaj hedıye 840 tl..muhtemelen kasım 15 gıbı takacam...artık bakacaz dedıklerı kadar varmıymıs bu lastıkler gorecez..

@kvc_kvc ben de sipariş verdim hepsiburada'dan, şu anda kargoda ama kaçıncı hafta üretimi olduğunu sormadım. siz de aynı yerden mi aldınız acaba , bir de lastikler kaçıncı hafta üretimi geldi hocam?

teşekkürler..

@kvc_kvc ben de sipariş verdim hepsiburada'dan, şu anda kargoda ama kaçıncı hafta üretimi olduğunu sormadım. siz de aynı yerden mi aldınız acaba , bir de lastikler kaçıncı hafta üretimi geldi hocam?

teşekkürler..
evet hocam bende aynı yerden ıstemıstım...yarın elınızde olur ınsallah...lastıkler 2016 38. hafta uretımı..taze taze? begenmedıgım tarafı su kı ben kılıf ıcerısınde gonderırler dıye beklıyordum ama oyle gelmedı....

Geri
Üst Alt