Hafta sonu aldığım TS 860 lar bugün geldi. 36/16 üretimli taze taze :)  

mEb02R.jpg

Hafta sonu aldığım TS 860 lar bugün geldi. 36/16 üretimli taze taze :)  

öncelikle güle güle kullanmanı dilerim @windshear 

benim de aklımdan geçen lastiklerden biri bu conti ts860. (alacağım lastik ebatları da aynı bu arada)

acaba nereden ve kaç tl.'ye aldınız ? çok fazla yorum bulamadım yeni bir model olduğu için, ts850 için iyi şeyler söyleniyor  hatta bu modelin daha iyi olduğu yorumları var ama sınırlı sayıda.. siz nasıl karar verdiniz acaba merak ettim..

teşekkürler şimdiden..

@alaka

TS860 ın dahil olduğu iki yeni test var, ikisinde de birinci olmuş yine.

Hepsiburada dan aldım 220TL/adet.

@windshear benim tercihim de aynı yönde olacak sanırım. bilgi için teşekkürler.. 

Bugün itibarı ile kışlık lastikleri ve jantları takmış bulunmaktayım. Biliyorum biraz erken bir geçiş oldu ancak meslek olarak sık sık şehir dışına çıkmam hasebiyle nerede neyle karşılaşırım belli olmadığından tedbiren değiştirmeyi daha uygun buldum. Kışlıklarda 225-45-17 den 205-55-16 ya düşmüş olduk böylece. 

IMAG0209.jpg

IMAG0208.jpg

IMAG0207.jpg

IMAG0206.jpg

IMAG0199.jpg

@Adv_Dbl

hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. 16" jantları nereden ve ne kadar aldığınızı sorabilir miyim? 205/55/16 TS860 aldım hepsiburadadan. ancak lastik değişimi yapılırken jant ve lastikler çok hırpalandığı için kışlıkları yedek jant ile kullanmak istiyorum.

@Adv_Dbl

hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. 16" jantları nereden ve ne kadar aldığınızı sorabilir miyim? 205/55/16 TS860 aldım hepsiburadadan. ancak lastik değişimi yapılırken jant ve lastikler çok hırpalandığı için kışlıkları yedek jant ile kullanmak istiyorum.
Hocam Çorlu da Bulvar Oto Lastik ve Jant Center a jant ve lastik almak için gittiğimde sıfır jantlara bakarken gördüm kullanılmış janttı ancak son derece temiz olduklarını gördüm ve jant + lastik 1300 tl ödedim   

Hocam Çorlu da Bulvar Oto Lastik ve Jant Center a jant ve lastik almak için gittiğimde sıfır jantlara bakarken gördüm kullanılmış janttı ancak son derece temiz olduklarını gördüm ve jant + lastik 1300 tl ödedim   
lastikler sıfır ise jantlar 500'e gelmiş gibi görünüyor. çok iyi fiyat. kazasız belasız kullanın hocam.

Bende kışlıklar için jant olarak CMS 822 almayı düşünüyorum ET45 5x112.

Ne dersiniz?

Geri
Üst Alt