Ceviz büyüklüğünde doluya denk geldik

thelakayit

Üye
İsim
Erhan
Arkadaşlar merhaba cuma günü çorum da inanılmaz bir dolu yağdı .Sanayide gördüm cam tavanlar audinin arka cam  kırılmıs mahvolmus.Son anda aracımın üzerine halı kilim  falan attım ama kabutu korudum tavanda cok az belli belirsiz dolu izi oluştu .Ama hiç olmayacak bir yeri kırdı dolu sileceklerin altındaki plastiği resimleri atıyorum çıkma bu parçayı bulabilirsem cok iyi olacak serviste 308 tl sağ tarafı iki parçaymıs .Hayır hadi aldık diyelim renk farkı inanılmaz oluyor birisi simsiyah birisi solmus bu yüzden çıkma alacağım . 

DA7CDB93-42B2-415A-A4D0-5E8E302FF928.jpeg

E8377DBC-3A3F-4946-9E0C-95C43FC89ED3.jpeg

5A472793-6DC3-4FC7-A3C2-6BABC2773761.jpeg

0A9D8335-ABFD-4EDE-86F8-76A72001EC8C.jpeg

D26BD1F7-29AE-4A93-8757-36BBA6679E42.jpeg

Geçmiş olsun yağarken bende aracın içindeydim camlar kırılacak diye çok korktuk. Benim araçta çok şükür sadece belli belirsiz 1 tane iz var tavanda 

Upvote 0
çok geçmiş olsun..
iyi kurtarmışsınız GOLF'ünüzü

çıkma bulabilirseniz renkte ton farkını hissetmezsiniz
resimlerde göründüğü kadarıyla çatlak var gibi görünüyor
şayet bulamazsanız fikir olsun diye;
kırık olan kısmı arkasından sert silikon ve ardından da akvaryum silikonu ile onarabiirsiniz

tekrar geçmiş olsun

Upvote 0
Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum

Yolda başıma gelse ne yaparım diye düşününce halı bulma şansım yok hemen durup araçtaki bagaj havuzu dahil paspasları aracın üzerine atmaya çalışırım

Upvote 0
Teşekkürler arkadaşlar kimsenin başına vermesin evet çok can sıkıcı bir durum .Plastik parça gene kolay fakat tavanda 25 tane falan belirli belirsiz dolu izi var çok önemli değil dediler ama ben nokta kadar hatada hemen yaptırma yoluna giden birisi olarak iki gündür baya yıprandım .Nokta siyahlık olsa tükrüğüyle silen bizler buna birşey elden gelmeyince insanın canı sıkılıyor tabi .Bakalım biraz gecsin de üzerinden yaptıracağım tavnıda boyasız göçük onarımı ile.

Upvote 0

Geri
Üst Alt