Gösterge arka aydınlatmaları çalışmıyor ne yapabilirim ?

lethas

Yeni Üye
İsim
Tamer Barış

Merhabalar bu eksiklik vagcom kodlama ile giderilebilir mi?

Konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Not : video bana ait değildir aynı problemi yaşadığım için uzun uzun anlatmak yerine paylaşmak istedim.

Eksiklik değil o :)  Tünele girdiniz farları açın diye ışığı kapatıyor . Tünele girdiğinizde farları açmanız lazım .

Upvote 0
Ayrıca vag com la düzeltilebiliyor. Ama tavsiye etmem bu bir güvenlik önlemi .

Upvote 0
Eksiklik değil o [emoji4] Tünele girdiniz farları açın diye ışığı kapatıyor . Tünele girdiğinizde farları açmanız lazım .

Bahsettiğiniz şey far butonu kapalı konumdayken olur. Linkte parka almasına rağmen yanmıyor bu saçmalık. Parka alınca yanması lzm

Upvote 0
Bahsettiğiniz şey far butonu kapalı konumdayken olur. Linkte parka almasına rağmen yanmıyor bu saçmalık. Parka alınca yanması lzm
Parklarla önünüzü aydınlatabiliyor musunuz ? Kısa farlarınız açık değilse etrafta karanlıksa gösterge kısılır .

Upvote 0
Normal gelmedi bana ama teşekkürler bilgilendirme için. @mbonat

vagcom dan bakacağım artık.

Upvote 0
Dikkat ederseniz video da araç tünele giriyor., geceleri park lambaları ile mi seyrediyoruz.? tünele girerken farlarınızı açınız diye uyarı tabeları olur..!! Aracın ışık sensörü kısa farlarınızı açmadığınızı algılıyor ve farkındalık yaratmak için sizi uyarıyor..!! Sizin için karanlık bir ortamda gösterge aydınlatması ne kadar önemliyse, tünel gibi karanlık bir ortama girdğiniz zaman çevredeki araçların da sizi fark edebilmesi de bir o kadar önemli değil mi..? Trafikte gör-görül kuralı sürüş güvenliğinin en temel prensibidir., Sürücü tünelde farları açmıyorsa öncelikle bunu sorgulamak lazım., bu durumda eksiklik araçta değil sürücüde oluyor.....

@lethas

Upvote 0

Geri
Üst Alt