Fiyat Teklifi hk.

kates0991

Yeni Üye
İsim
Koray
Arkadaşlar içerisinde bulunduğumuz aylarda Golf için fiyat teklifi alan oldu mu acaba? Bulunduğum yerde bayi olmadığı için ben alamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Dizel otomatik comfortline 162bin Elazığ bayisi fiyat verdi geçen hafta 

10.05.2019 da aldım 1,6 tdi dsg comfortline sürüş konfor paketi ve ışık paketi dahil beyaz renk 144.000 tl

Son günlerde dizel otomatik highline + cam tavan +geri görüş teklifi alan var mı ?

Liste fiyatı yeni gelecek olan araçlar için, bunların girişi eski ve fiyatlandırma yaparken vergi matrahı %35 ötv ye denk geliyordu, ancak yeni fiyatlandırmada vergi matrahının üzerinde olduğundan ötv oranı %60'a çıktı. haliyle de fiyat abartılı bi şekilde arttı gibi geliyor bize ama 6-7 ay önceki liste fiyatlarına bakarsanız araç zaten 228.000 civarıydı. 

Dün doğus otodaydım teklif almadım fakat liste fiyatı 1.0 highline için 188.300 yazıyordu.

WhatsApp Image 2019-05-22 at 14.09.07.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Wyt
23 mayis dogus oto esenyurtta 1.0 golf comfort dsg 115 bg tungsten gri cam tavan, sürüs ve konfor paketli 143 bine aldim, bu fiyata son arabaydi

@Alpyaman fiyatlar cok hizli artiyor cünkü stokta araba fazla yok, kur direkt yansiyor, aslinda bende 2018 golf comfort dsg vardi beyaz renk, ben arteon almaya gittim, arkadasim calisiyor dogus otoda, abi son arteonu gecen hafta 258 bine sattik simdi elimizdekiler 300 binden basliyor dedi, bende golfu sifirladim mecbur, 2018'in 2 tane kazasi vardi, yaptirmamistim.

Geri
Üst Alt