vcds 17.1 2 interface not found sourunu!!! vag-com

tuncer_2632

Katılımcı Üye

İsim
Golf 7.5 Atlantic Blue
merhaba arkdaşlar bu gün araştırmalarım sonucu 17.1 2 vag-com kablosu aldım. yanında gelen cd den programı cihaz pc ye takılıyken yükledim. 

sonra olması gerektiği gibi araca bağladım programı çalıştırdım resimdeki gibi (Interface: Not Found!) diye bir yazı geliyor ve kodlama ekranına geçemiyorum.

ne yaptıysam olmuyor olmuyor olmuyor. sırasıyla 3 farklı pc de deneim win 10 64bit - win 8.1 64bit - win 7 32bit hepsinde de başarısız oldum. ayrıca hem 2013 hemde 2015 model iki farklı golf 7 1.2tsi comfortline araçta denedim. hep aynı hata. lütfen bana yardımcı olun çıldıracağım. kime sorduysam cihazda sorun yok diyor. driver'de var diyor. 17.1 2 ve 17.1 3 vede 18.9.1 yükledim yine aynı hata. bazende alt resimdei gibi hata veriyor.

böyle giderse cihazı geri vereceğim. manisada golfcluptr daki arkadaşlara faydam olsun diye aldım. hepsi sıraya geçti :)   ama cihazı çalıştıramıyoruz. lütfen yardımcı olun.

IMG_8411.JPG

IMG_8354.JPG

@tuncer_2632 crack yapilmamis gibi gordum uzak baglantiyla bi bakabiliriz isterseniz.

@Salih Sayın kurulum dosyasindaki icondan baslatip deneyin masa ustune gelen ikondan degil crack kurulum cd si icinde vardir.

@GkM_2015 vallaha hocam çok iyi olur kafayı yicem yoksa. Cihaz çalılıyor pc görüyor araca takıp test ettiğimde hata veriyor. 

Geri
Üst Alt