Tampon ve kaput maskesi

ben de aracı ilk aldıgımda yarım boy olanını almıştım sadece kaputun ön kısmını kapatıyordu.

bir yerden sonra tak çıkar gına geldi bıraktım uğraşmayı, zaten kaputun üst kısımlarına bile taş geliyor anlamsız geldi bir süre sonra bu ürün.

@Golftdi hocam maskeyi kullandım ben de memnun kaldım, uzun yola çıkmadan takıp vardığımda çıkarıyordum herhangi bir  ses, çizilme gibi durumlar söz konusu olmadı. Maskeyi görüntü olarak beğenmeyenler olabilir ama sabit kalmayacağı için ve kötü yollarda kullanmak zorunda kaldığınızda gözünüze gelmiyor, ki maske şekil olarak da rahatsız edici değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=208]Ender[/mention]  merhaba hocam golf tutkusu amblemli ön kaput maskesini nerden sipariş istediniz acaba aynısından sipariş vermek istiyorum. Teşekkürler şimdiden
Değerli Hocam Bu Tarz ürünler bana ya ER-GE için geliyor yada hediye oluyor dolayısıyla fiyat konusunu ve detayını soramıyorum bu kaput maskesi de Bir dostumuzdan Hediye idi inanın ne4den aldı bilmem ama internette bir çok çeşidine rastlamak mümkün. üzerinde ki forum sayfa stickerimiz olup sonradan yapıştırmadir. Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam niyetin iyide çok biçimsiz. uzun yola çıkınca takarım diyorsunuz ama her takmadan boyanın çizilmemesi için iyice yıkayıp kurulamanız lazım. 5 yıllık ömrü olan 175 mikron koruma filimini motor kaputu, tampon ve iki çamurluğa çektirin kurtulun derim. bu kılıf tam koruma da yapmaz zaten baksanıza kaputun 3/2'si açıkta. oraya taş gelirse ne yapacaksınız.
Fiyat ne verdiler hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bu tarz ürünlerin modasının geçtiğini düşünüyorum. Özellikler 95-99 yılları arasında oldukça modaydı. Yanlış hatırlamıyorsam sinekli deniyordu. O dönemlerde flash ve brodway'lerdeki değişilmez aksesuarlardı.

Arkadaşlar bu urunu kullananlar uzun yol icin tavsiye ediyor mu? Eger gercekten degecek birseyse ben alayim bundan

@ZaGani  Ben uzun yol yapmayı çok seviyorum. Araç siyah ve maalesef hali hazırda bazı yerlerde bu taşlardan sebep boya kalkmış bile. Şimdi tekrar bir TR turu planım var. En az 3-4 bin km garanti. Dolayısıyla bu tarz bişeye çok ihtiyacım var. Hadi tamponu geçsek bile sağ sol çamurluk ve kaput için şart.

@ZaGani  Ben uzun yol yapmayı çok seviyorum. Araç siyah ve maalesef hali hazırda bazı yerlerde bu taşlardan sebep boya kalkmış bile. Şimdi tekrar bir TR turu planım var. En az 3-4 bin km garanti. Dolayısıyla bu tarz bişeye çok ihtiyacım var. Hadi tamponu geçsek bile sağ sol çamurluk ve kaput için şart.
Hocam ayni durum bnde de var bi Tr turu da ben yapacagim 🙂 kullanan arkadaşlar iyi guzel derse alabilirim gerçekten.

Geri
Üst Alt