Jump to content
Golftdi

Tampon ve kaput maskesi

Recommended Posts

On ‎21‎.‎05‎.‎2019 at 17:31, Golftdi yazdı:

Arkadaşlar sadece uzun yolda, taş ve sinek çarpmalarından korunmak için bu ürünü almayı düşünüyorum. Alan kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim. Boyaya bir zararı olur mu? Rüzgarın etkisiyle sık sık çarparak boyayı çizer veya matlaştırır mı? 7923B2FC-BA63-41BD-B5AB-92C42A522ACE.jpeg

1A3292BC-4432-412B-8FA9-29A3F2CFABA3.jpeg

Hocam niyetin iyide çok biçimsiz. uzun yola çıkınca takarım diyorsunuz ama her takmadan boyanın çizilmemesi için iyice yıkayıp kurulamanız lazım. 5 yıllık ömrü olan 175 mikron koruma filimini motor kaputu, tampon ve iki çamurluğa çektirin kurtulun derim. bu kılıf tam koruma da yapmaz zaten baksanıza kaputun 3/2'si açıkta. oraya taş gelirse ne yapacaksınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, Golftdi yazdı:

@Negatiwe peki hocam maskeyi çıkardığınızda hiç çizik matlaşma gibi sorun gördünü mü? Yağmur çamur var toz kum var...

Yok hocam hiçbir sorun yaşamadım. Antalya / İstanbul arası yaklaşık sekiz saat kaldı aracın üzerinde.

@Neogolf61 Uzun yolda kamyon tekerleklerinden sıçrayan taşlar özellikle kaput ucuna aracın boyasına zarar verebiliyor. Bayiiden sıfır çıkarttığınız bir aracın ilk günden kusurlu hale gelmesini kimse istemez sanırım.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buna benzer motosiklette kisin kullandim amac bacaklari sogukdan yagmurdan korumak

On grenaji kapladigi icin 3 aylik kullanim suresinde cizikler olusturdu

Pasta cila ile giderdik cizikleri

Eger maskeyi kullanmayi dusunuyorsaniz altina boyacilarin kullandigi genis kagit bantlar vardir ismini unuttum o sekilde altina uygulabilir. 

Sahsen kaput koruma seffaf film kaplatir daha uzun omurlu olur ve bu tipsiz seyi kullanmazdim :)

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de aracı ilk aldıgımda yarım boy olanını almıştım sadece kaputun ön kısmını kapatıyordu.

bir yerden sonra tak çıkar gına geldi bıraktım uğraşmayı, zaten kaputun üst kısımlarına bile taş geliyor anlamsız geldi bir süre sonra bu ürün.

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi hocam maskeyi kullandım ben de memnun kaldım, uzun yola çıkmadan takıp vardığımda çıkarıyordum herhangi bir  ses, çizilme gibi durumlar söz konusu olmadı. Maskeyi görüntü olarak beğenmeyenler olabilir ama sabit kalmayacağı için ve kötü yollarda kullanmak zorunda kaldığınızda gözünüze gelmiyor, ki maske şekil olarak da rahatsız edici değil.

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention]  merhaba hocam golf tutkusu amblemli ön kaput maskesini nerden sipariş istediniz acaba aynısından sipariş vermek istiyorum. Teşekkürler şimdiden
Değerli Hocam Bu Tarz ürünler bana ya ER-GE için geliyor yada hediye oluyor dolayısıyla fiyat konusunu ve detayını soramıyorum bu kaput maskesi de Bir dostumuzdan Hediye idi inanın ne4den aldı bilmem ama internette bir çok çeşidine rastlamak mümkün. üzerinde ki forum sayfa stickerimiz olup sonradan yapıştırmadir. Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, Duhansahin yazdı:

@Negatiwe hocam 07895 biraz kağıt bant gibi acaba 2090 olabilir mi?o daha folyo türü

Hocam benim link verdiğim ürünün açıklamasına baktım, kağıt bant gibi.

Ancak benim araca uygulamak için aldığım pvc folyo gibi malzemeydi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam niyetin iyide çok biçimsiz. uzun yola çıkınca takarım diyorsunuz ama her takmadan boyanın çizilmemesi için iyice yıkayıp kurulamanız lazım. 5 yıllık ömrü olan 175 mikron koruma filimini motor kaputu, tampon ve iki çamurluğa çektirin kurtulun derim. bu kılıf tam koruma da yapmaz zaten baksanıza kaputun 3/2'si açıkta. oraya taş gelirse ne yapacaksınız.

Fiyat ne verdiler hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.