Tampon ve kaput maskesi

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar sadece uzun yolda, taş ve sinek çarpmalarından korunmak için bu ürünü almayı düşünüyorum. Alan kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim. Boyaya bir zararı olur mu? Rüzgarın etkisiyle sık sık çarparak boyayı çizer veya matlaştırır mı? 7923B2FC-BA63-41BD-B5AB-92C42A522ACE.jpeg

1A3292BC-4432-412B-8FA9-29A3F2CFABA3.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam çok çeşiti var ama boyaya vs zarar vereceğini sanmam. Hiç olmazsa iri bir taş sıçradığında direkt kaputa vs temas edip boyayı kaldıracağına  bu şekilde olduğunda boyaya zarar vermez keskin bir taş olmadığı sürece.

@AhmetCakmak bende sizin gibi düşünüyorum hocam, tek düşüncem alt kısmı kece imiş ürünün. Rüzgarla birlikte sürekli boyaya çarpacağı için acaba çizer mi matlaşır mı? Yoksa işe yaracağına eminim. Uzun yolda gece gündüz istediğiniz kadar dikkat edin o taşlar geliyor. Forumda aradım bir iki yıl önce konu açılmış kullanam arkadaş yorumlarsa sevinirim.

@forjust1day hocam koruma filmi hem daha masraflı hemde sevdiğim bir uygulama değil. Kalitelisini yaptırmak baya pahalı ayrıca. Taş izleri uzun yolda sıkıntı genelde yol bitince sökerim.

@forjust1day hocam koruma filmi hem daha masraflı hemde sevdiğim bir uygulama değil. Kalitelisini yaptırmak baya pahalı ayrıca. Taş izleri uzun yolda sıkıntı genelde yol bitince sökerim.
 Hocam bu maske ile gezerseniz mk8 kamuflajli halde  kameralara yakalandı diye otohaber sitelerine cikabilirsiniz 😂

Bir dönem bende Kullandım özellikle uzun yolda faydası oluyor. Tam oturması gerekir ama ürünün. Ayrıca sıcak havalarda çıkarmak gerekiyor kaputsa yapışma durumu olbilabiliyor.

Uzunn yolda sinek böcek çarpma için son derece Güzel bir uygulama.
906741e7c05bd7839bb012a76fd61263.jpg
7c12678b830833dcb16198ffadb8dc94.jpg
60af3db5fdb386c9ecb56c7e8f08fd9d.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam kullandıktan sonra boyada çizilme, matlaşma, iz vs yaptımı. Altı keçe olduğundan ben rüzgarla sürekli esneyip hareket edeceğinden yüzeyi biraz çizer veya iz yapar diye düşündüm?

Estetikliği tartışılır hocam, sürekli kullanım için şahsen önermem ama ben gibi Berlin'den Türkiye'ye seyahat sırasında düşünebilirm.Çok iyi fikir, geçen seneki sinek kalıntıları taş,çakıl izleri yerini koruyor...

Geri
Üst Alt