Lastik Alacakların Dikkatine

İsim
Alican
Dostlar bu arada lastik alacak arkadaşlara bir bilgi vereyim, conti premium contact 6 ların tanesi şuan vw serviste 470 tl ye geliyor. Montaj balans vs herşey dahil. Ben sipariş verdim kısmetse cuma günü yeni pabuçlarına kavuşacak kırmızılım :)  bu arada 15/19 üretimli geliyor benimkiler, yani yeni. Nette de hemen hemen aynı paraya var lakin takma + balans parasını ekleyince daha maliyetli oluyor. Elbette serviste yapılıyor olması da daha güven verici.

@alicankaradag 17 inç için mi fiyat? Yetkili Servis ve yeni lastik için güzel fiyat. Dışarıda ve nette genelde eski lastik oluyor..

@yusuf evet hocam 225 45 r17 için fiyat. Üretim yılına 2017/2018 ibaresi yazıp 500 e satanlar var şuan, 2018 sonu üretim var o da 469 a netten geliyor. Serviste 470 e direk herşey dahil yapılıyor. Beni de şaşırttı 15/19 üretimli o paraya vermeleri. Pirelli bayileri de 250 tl opetten benzin veriyor 4 lastiğe şuan. P7 cinturatolar 1700 dediler, 250 benzini düşünce onlar da 1450 ye geliyor. Lakin deneyimlerime dayanarak ben contiden vazgeçmem :)

@alicankaradag  p7 cinturato tugla gibi lastik maalesef , bende eskisin diye gozune bakiyorum ama saglamlik konusunda hakkini yemem dayanikli lastik :D

Dostlar bu arada lastik alacak arkadaşlara bir bilgi vereyim, conti premium contact 6 ların tanesi şuan vw serviste 470 tl ye geliyor. Montaj balans vs herşey dahil. Ben sipariş verdim kısmetse cuma günü yeni pabuçlarına kavuşacak kırmızılım :)  bu arada 15/19 üretimli geliyor benimkiler, yani yeni. Nette de hemen hemen aynı paraya var lakin takma + balans parasını ekleyince daha maliyetli oluyor. Elbette serviste yapılıyor olması da daha güven verici.
conti yetkili satıcılarında daha ucuza alabilirdin...geçen hafta 205 55 16 12 hafta 19 üretimini 350 ye aldım..kod ile 225 45 17 lerde sanırım max 1800 gibi birşey demişti..kod alıp 150-200tl indirm alabilirsiniz..https://www.continental-lastikleri.com.tr/binek/continental-yaz-lastikleri-kampanyasi-200-liraya-varan-indirim?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=continentalsearch&utm_content=sitelinkyazlastikkampanya&gclid=Cj0KCQjwoInnBRDDARIsANBVyARk1LaRupp_kGLRnp7sjwE_P8vrypcA-jQmaqE2KiRb9E8_e9AmZy8aAgjEEALw_wcB

Moderatör tarafında düzenlendi:
@reko hocam conti bayii ile görüştüm, hatta önce onlarla görüştüm. 200 tl indirim kampanyasıyla 450 ye geliyor. Ben servise gitmeyi tercih ettim çünkü ücretsiz olarak sunroof bakımı + kronik salıncak sesi için yağlama + rötuş işlemi de ücretsiz yapılacak :)  satış danışmanları gayet pazarlığa açık. Servise gidince ufak tefek işler her zaman aradan çıkıyor.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Hangi servisten aldınız? Belki alacak varsa aynı yere gider.

Çok iyi fiyat hayırlı olsun..

@forzaGilles sağolun hocam. Ana eksiklerimi tamamlamış oluyorum lastikler ile birlikte. Kısmetse bayram sonu Nevşehire gideceğim, dönüşte de bir aksilik olmazsa Ankaraya, @EMR-Garage a uğrayıp ön iki cama global vw yeşil filmi + ön büyük cama atc 50 yi yapacağız :)

Geri
Üst Alt