Merhaba Ben Bülent ( sanal alemde HONEY )

HONEY

Uzman Üye

İsim
BÜLENT
Merhaba Üstadlar,

46 Yaşında şen dulum :)

16 yaşında bir kızım var

Yenibosnada Kültür üniversitesinde bilgi işlem sorumlusuyum ( Yolu düşeni çaya kahveye beklerim )

Son 15 senedir 4 tekerden uzak durdum boşanınca motosiklet aldım 15 senedir yaz/kış kullanıyorum çok istemeden şartlardan dolayı araç aldım çünkü park trafik istanbul dabüyük dert motosiklet büyük avantaj 

Forumculuğu az çok bilirim eski vwturk üyesiyim passat 1.8t aracım vardı o zamanlar aktif kullanır toplantılara katılırdım.

Şimdi motosiklet dünyasında vstromturkiye.org da aktif katılımcıyım.

Soyadım BAL olduğu için sanal alemde HONEY nickini kullanırım :)

2014 Golf 7 1.2 TSI comfortline aldım geçen hafta 43.000 km de çok keyifliymiş beklentilerimin üzerinde konforlu ve keyifli

Forum kurucularına ve bilgi paylaşım yapanlara çok teşekkürler sağlam bir bilgi bankası oluşmuş :)

Herkese kazasız belasız sürüşler işallah bir yerlerde denk gelir tanışırız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY  Hoş geldiniz aramıza, Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanınız.

@HONEY Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Ben de DTM nin yanında serbest bölgedeyim, aramızda 1-2 km vardır en fazla :)  Hatta meslek olarakta oldukça yakınız.

@HONEY Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Ben de DTM nin yanında serbest bölgedeyim, aramızda 1-2 km vardır en fazla :)  Hatta meslek olarakta oldukça yakınız.
Teşekkür ederim,

Yakınmışız beklerim bir gün yemeğe / kahveye :)

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Evet, keyiflidir, konforludur. Üstünde uğraştıkça daha da keyifli olur. O da forumun yardımıyla kolaylaşıyor.  :)

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Evet, keyiflidir, konforludur. Üstünde uğraştıkça daha da keyifli olur. O da forumun yardımıyla kolaylaşıyor.  :)
Tesekkur ederim kesinlikle forumun faydasi ile daha kolay ve keyifli olur saglam bilgi bankasi olusmus herkesin sayesinde :)

Aramıza hoşgeldiniz hocam. Golf gerçekten keyif veren bir araç. Keyifli sürüşler. 

Hocam selamlar hoşgeldiniz.aracınız hayırlı olsun.güzel günlerde kullanırsınız umarım..

Geri
Üst Alt