VCDS Yükleme sorunu

asilguzelkoylu

Yeni Üye
İsim
asil güzelköylü
Herkese merhaba, aranıza yeni katılmış bulunuyorum, İzmirde oturuyorum. forumu bir süredir takip ediyorum yeni vag kablosu almış biri olarak bir sorum olacak
Aracım 2011 skoda yeti aracıma 157 sürüm kablom ile sadece 15.7 sürüm vcds ile bir kez bağlanmayı başarabildim, yedek aldım hata araması vs yaptım fakat program bir açılıyor bir açılmıyor bir sürü şey denedim fakat bir türlü programı sağlıklı çalıştıramadım. Diğer sürümleri de indirip yükledim bir türlü araca bağlanamıyorum. Acaba yüklerken mi hata yapıyorum. Paylaştığım fotoğraf da 2-3 ve 4. seçeneklerden hangilerini seçerek devam etmem gerekiyor. Bilgisayarım win 10 64 bit.  Mümkünse kabloma uygun olan vcds programı linki yada programı benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Programı tamamiyle silip tekrar yüklemek istiyorum, bir kereye mahsus üst üste yüklemeye çalıştım belki bununla ilgili problem yaşıyor olabilirim. Denetim masası haricinde diğer uzantıları var ise nerelerden silmem gerekiyor. 
Yardımcı olursanız çok sevinirim 2 gündür uğraşıyorum :)

soru..PNG.jpg

@asilguzelkoylu bende sorun yaşamıştım crack yapmayı unutmuşum yapmadıysanız yükledikten sonra bundan sorun yaşayabilirsiniz

[mention=11956]asilguzelkoylu[/mention] bende sorun yaşamıştım crack yapmayı unutmuşum yapmadıysanız yükledikten sonra bundan sorun yaşayabilirsiniz
Crack nereden indirebilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhaba, aranıza yeni katılmış bulunuyorum, İzmirde oturuyorum. forumu bir süredir takip ediyorum yeni vag kablosu almış biri olarak bir sorum olacak
Aracım 2011 skoda yeti aracıma 157 sürüm kablom ile sadece 15.7 sürüm vcds ile bir kez bağlanmayı başarabildim, yedek aldım hata araması vs yaptım fakat program bir açılıyor bir açılmıyor bir sürü şey denedim fakat bir türlü programı sağlıklı çalıştıramadım. Diğer sürümleri de indirip yükledim bir türlü araca bağlanamıyorum. Acaba yüklerken mi hata yapıyorum. Paylaştığım fotoğraf da 2-3 ve 4. seçeneklerden hangilerini seçerek devam etmem gerekiyor. Bilgisayarım win 10 64 bit.  Mümkünse kabloma uygun olan vcds programı linki yada programı benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Programı tamamiyle silip tekrar yüklemek istiyorum, bir kereye mahsus üst üste yüklemeye çalıştım belki bununla ilgili problem yaşıyor olabilirim. Denetim masası haricinde diğer uzantıları var ise nerelerden silmem gerekiyor. 
Yardımcı olursanız çok sevinirim 2 gündür uğraşıyorum

/monthly_2019_05/soru..PNG.44209418a4b56cb68f59d1d105a9d3bf.PNG
Merhaba Asil hocam.
Standart usb secerek yuklemeyi deneyin birde .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Asil hocam.
Standart usb secerek yuklemeyi deneyin birde .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender hocam merhaba,
Denedim fakat program sağlıklı çalışmıyor, arada bir açılıyor bazen açılmıyor. Yönetici olarak yükledim çalıştırmak istediğimde de normal ve yönetici olarak çalışıtmayı deniyorum sonuç aynı. Birde başka bir bilgisayara yükleyerek deneyeceğim.  Fakat açıldığı zaman sağlıklı bir şekilde bağlanabiliyorum. Bu şekilde idare edicem artık. Sizde önceden kullanmış olduğunuz 15.7 versiyon program var ise upload edip link gönderebilir misiniz?

Ender hocam merhaba,
Denedim fakat program sağlıklı çalışmıyor, arada bir açılıyor bazen açılmıyor. Yönetici olarak yükledim çalıştırmak istediğimde de normal ve yönetici olarak çalışıtmayı deniyorum sonuç aynı. Birde başka bir bilgisayara yükleyerek deneyeceğim.  Fakat açıldığı zaman sağlıklı bir şekilde bağlanabiliyorum. Bu şekilde idare edicem artık. Sizde önceden kullanmış olduğunuz 15.7 versiyon program var ise upload edip link gönderebilir misiniz?
özelden mail adresinizi yazın elimde bir 15.7 setup olacaktı onu yollayayım :)   ( 32 bit ve 64 bit olarak 2 side mevcut.) 

@asilguzelkoylu Hocam konuyu şimdi gördüm.Sorunu hallettiniz mi bilmiyorum fakat ben yinede yazayım,

Kullandğınız PC eğer 64-bit ise "Install 32-bit EXE on 64-Bit  System" özelliğinin tikini kaldırın. Yok eğer kullandığınız PC 32 bit sürüm ise çözümü başka şekilde halledebiliriz.

PC sisteminizn kaç bit olduğunu bilmiyorsanız Bilgisayar-Sağ tık- özellikler diyerek görebilirisinz.

111111.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt