122 den 150 beygire yükseltmek

Ben 1.6 tdi aracıma yaptırmıştım
Stock 110 beygir
Ecufast yapıldı bir fark görmedim yazılımsız 200 gören araba yazılımla 197 de kalıyordu gram geçmiyordu
Yazılımsız tdi ile denedik YAZILIMSIZ ARAÇ BENİ GEÇTİ
Tekrar gidip yazılımı değiştirdik ama değişen birşey yoktu
Aracı dyno makinasına çıkardım 97 beygir güç verdi hemen gidip yazılımı sildirdim aynı gün 1 saat arayla dynoya tekrar çıktım 99 beygir güç verdi
2CR firmasından Ümit beyi aradım sorunumu anlattım gel dedi akşam 10 da Kartaldan çıkıp bağcılara yazılıma gittim çıktığım zaman saat 2 ye geliyordu yol boştu yüzümdeki gülümsemeyi anlatamam defalarca 230 km hızı gördüm aşağı yukarı 50.000 km kullandım pek sakin kullanmam yazılımdan kaynaklı bir sorun yaşamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben 1.6 tdi aracıma yaptırmıştım
Stock 110 beygir
Ecufast yapıldı bir fark görmedim yazılımsız 200 gören araba yazılımla 197 de kalıyordu gram geçmiyordu
Yazılımsız tdi ile denedik YAZILIMSIZ ARAÇ BENİ GEÇTİ
Tekrar gidip yazılımı değiştirdik ama değişen birşey yoktu
Aracı dyno makinasına çıkardım 97 beygir güç verdi hemen gidip yazılımı sildirdim aynı gün 1 saat arayla dynoya tekrar çıktım 99 beygir güç verdi
2CR firmasından Ümit beyi aradım sorunumu anlattım gel dedi akşam 10 da Kartaldan çıkıp bağcılara yazılıma gittim çıktığım zaman saat 2 ye geliyordu yol boştu yüzümdeki gülümsemeyi anlatamam defalarca 230 km hızı gördüm aşağı yukarı 50.000 km kullandım pek sakin kullanmam yazılımdan kaynaklı bir sorun yaşamadım

Sizdeki yazılımsal, ama bende yazılım yok araç fabrikadan çıktığı gibi 10 aylık bi araç 1500-2000 nci km'de 230 km hız yaparken 10.000'de 196'yı geçmedi. yol eğiminden mi falan dedim ara ara denemeler yaptım aynı yerde bazen 230 bazen 194-196 arası gidiyor. Anlamadım ben bu işi.

Sizdeki yazılımsal, ama bende yazılım yok araç fabrikadan çıktığı gibi 10 aylık bi araç 1500-2000 nci km'de 230 km hız yaparken 10.000'de 196'yı geçmedi. yol eğiminden mi falan dedim ara ara denemeler yaptım aynı yerde bazen 230 bazen 194-196 arası gidiyor. Anlamadım ben bu işi.
Benzinden dolayı yapıyor olabilir.Yakıt farkettiriyor bazen araç çok sağır oluyor bazen performanslı gidiyor ülkemizde ki yakıt kalitesi berbat.

[mention=1476]anilyucee[/mention] 2CR ile kaç beygir ve torka çıkardınız hocam acaba?
Dyno da 146 beygir 296 tork çıktı
Hocam ara ara yapsa anlarımda araba ecufast yazılımla hiç 200 görmedi

Benzinden dolayı yapıyor olabilir.Yakıt farkettiriyor bazen araç çok sağır oluyor bazen performanslı gidiyor ülkemizde ki yakıt kalitesi berbat.
Shell'den ve genellikle de hep aynı istasyondan alırım.  değişim gerekecek...

@anilyucee teşekkürler. İnstagram üzerinden fiyat sordum dönüş yapmadılar.

ayrıca garantiden çıkma durumunu merak ediyorum. 

@Alpyaman garantiden cıkmıyor ben yzılımı sildirmeden garantiden salıncakları bedava değiştirttim üstüne arabada acc bozulmustu o da bedavaya değişti, ama işi sağlama almak icin isterseniz servise gitmeden yzılımı kaldırıp servisten sonra ücretsiz yükletebiliyosunuz

@furkan199815 instagramda bir paylaşımda yeni geliştirdikleri yazılım ile serviste fark edemediklerini belirttiyor ne kadar doğru bilmiyorum 

Abi bende golf 1.2 tsi dsg araçı var 105 hp bende düşünüyorum açıkcası aynı şekilde babada 1.4 TSİ Dsg 122 hp var inanın 1.2 den 1.4 bindiğimde cok fark hissediyorum 1.4 motor daha kuvvetli rampalarda bayılmıyor her yerde seri seri çekiyor diyorum acaba bizim bu 1.2 Yazılım atsak 1.4 yakalabilirmiyim ama 1.200 tl cok para o parayı verdikten sonra 1.4 gücünü alamazsam satarım vallahi arabayı

@yusufacs 1.2 tsi motordan 130 bg 220 nm  tork civarında bir güç alıyorlar 2 cr de sanırım bir arayıp konuşmanızda fayda var.

Geri
Üst Alt