Volkswagen'de kriz büyüyor..

Eyvah battık

1fe179518574391a0d864ee6eb073a39.jpg

Herkese merhabalar, bayram öncesi iki hafta süren araştırmalarım sonucu golf 1.6 tdi dsg highline modeline karar verdim. Bayram tatilinde günlerce bu skandal beynimi kurcaladı acaba vazgeçsem mi diye ancak bugün gittim ve aracı satın aldım. Allah izin verir ise yarın öğlen aracı teslim alacağım. Ben mi kendimi avutuyorum yoksa basın gerçekten abd ye mi çalışıyor? Yapılan hile hoş değil tabiki bir bedeli olmalı ancak koskoca vw grubu bu sebepten batar mı?

arada dh ye bende girip o konuyu trolluyorum zevklı oluyor..şirket araba kiraladı jetta..arkadasta golf alacak..şimdi siteye girip mesaj yazıcam cıldırıyorlar gorus sorunca..nıye lıcaksın mazda 3 al dıyorlar..ulan mazda 3 nedır ya..allah askına ford desen anlarımda okeye donen mazdayı al dıyor eleman..neyse ben trolluyorum dh yı zevklı oluyor..e bırazda bız trolleyeylım hep onlarmı trollucek ti..  8D :( '

Şaka bir yana bu adamlar nasıl böyle bir işe girdiler aklım almıyor. Böyle bir skandal olacak deseler aklıma son gelecek millet almanlar. Olay şu an net bir şekilde sahtekarlık ama ortaya çıkacak detayları merak ediyorum..

@Orhan Hoca hocam haberdeki yorumları okudum gülmekten karnım ağrıdı  s=s17 vw pkkymış abd yakalamış vw yi bu yüzden üçüncü havaalanı yapılmış yani vw paralelciymiş  8D

reko dedi:
arada dh ye bende girip o konuyu trolluyorum zevklı oluyor..şirket araba kiraladı jetta..arkadasta golf alacak..şimdi siteye girip mesaj yazıcam cıldırıyorlar gorus sorunca..nıye lıcaksın mazda 3 al dıyorlar..ulan mazda 3 nedır ya..allah askına ford desen anlarımda okeye donen mazdayı al dıyor eleman..neyse ben trolluyorum dh yı zevklı oluyor..e bırazda bız trolleyeylım hep onlarmı trollucek ti..  8D :( '
Hocam Mazda 3 hiçte fena bir otomobil değil.. Gerek iç dış tasarımı gerekse donanımı ile bence ciddi bir alternatif...

Rakip diyemiyorum çünkü servis ağının yetersizliği Mazda'yı oyun dışına itiyor..

Vw nin başı büyük belaya girmiş gözüküyor.... yakın zamanda Toyota , Honda  ve GM  ceolarından yanlarına hanımlarını ve çocuklarını da alarak  el ele kol kola bir balkon konuşması bekliyorum

Son düzenleme:
Bunun yanında araç sahiplerine tazminatlar gündemde. Hukukçular, araçları manipüle edilmiş sürücülere, araçlarının kendilerine garanti edilen özelliklere sahip olmadığı için tazminat ödenmesinin kaçınılmaz olacağı görüşünde. Bu durumda VW’nin geleceği tazminatların çapına bağlı. Tazminatların yüksekliği dünya çapında 600 bin insanın çalıştığı VW’yi iflasın eşiğine sürükleyebilir endişesi var.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/30173438.asp

Eğer hileli araç sahipleri de tazminat alırlarsa, vay ki vay..

Geri
Üst Alt