Yeni Honda Civic ( 2016 Honda Civic)

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Sonunda bir honda konsolu ve kol dayama bölümü  hoşuma gitti. Ne çok yeni araba çıktı bu aralar.

İçini beğendim..

Fakat dış çizgileri hoşuma gitmedi.. Yamuk yumuk!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim honda da esas merak ettiğim husus 1.5 turbo 180 hp motor ve 1.6 dizel seçeneğinin olması. Acaba nihayet 5 ileri atmosferik benzinli motor dan çıkabilecek mi yeni civicler Türkiye pazarında. Tabi bir de japon arabalarının en büyük handikaplarından biri olan yalıtım ne olacak o da merak konusu. 

1.5 turbo benzinli

0-100  6.8sn 

Benzini 6-7lt/100km, fiyatı da rekabetçi olursa baya satar gibi duruyor. 

sitelerini güncellememişler mi , dizel görünmüyor halen . turbo motoru da göremedim.

@bravo32

valla bende yalıtımı merak ediyorum senin gibi hocam. şimdi honda'cıların havasından geçilmez. ama kalite dediğimizde soru işareti dolanır hondacı fanatikler mavi ekran verir :)

1.6 dizel motor 160hp ve zf9 şanzıman :000177-medium:

1.5 benzinli turbo olmayan bu sene üretilecek. 1.6 dizel otomatik sene sonu veya 2017 başında üretilecek. Gebze fabrikasinda 2 tane test aracı üretilmiş. Yakından görme fırsatım oldu. Konsol göstergeler harika:)

Ön konsol fena değilmiş. Vites kutusuna Bayıldım ve ön yolcu şoför ayrım kısmı çok iyi olmuş. Arka taraf ve ön Tampon kısmı hiç hoşuma gitmedi şahsen. Sis farlarıda daha iyi dizayn edilse iyi olurmuş. İyi güzel olsada Şu tasarım olayını bi geliştiremedi bu Ufak tefek Mühendis Amcalar :)  

İnşallah ben yanılırım ama ; Mavi olan type-r Frankfurt oto show a kadar heryerde lansmanı yapılan arkadaş , kırmızı olan bize yutturdukları araba , bence bayiide bir görelim sonra bakarız. Şimdi arkadaşlar bana Concept diyecekler ama ben eski bir typ-r sahibi olarak yakından takip ettiğim bir arabadır.

2016-honda-civic-type-r-interior-wallpaper-8.jpg

next-honda-civic-type-r-coming-to-the-us-in-2016_4.jpg

2016 Honda Civic Type R 2_0 i-VTEC Red.jpg

Honda-Civic-IAA-2015-02-1024x678.jpg

İnşallah ben yanılırım ama ; Mavi olan type-r Frankfurt oto show a kadar heryerde lansmanı yapılan arkadaş , kırmızı olan bize yutturdukları araba , bence bayiide bir görelim sonra bakarız. Şimdi arkadaşlar bana Concept diyecekler ama ben eski bir typ-r sahibi olarak yakından takip ettiğim bir arabadır.

Ekli dosyayı görüntüle 5093

Ekli dosyayı görüntüle 5095

Ekli dosyayı görüntüle 5096

Ekli dosyayı görüntüle 5098
Hocam S2000 için yeni bir versiyonu çıkacakmı Hondanın?

Gençlik hayallerimdendi ama şimdiki kullanıcıları yüzünden kötü imajı var.

Geri
Üst Alt