Tanitim - Almanyadan VOLKSWAGEN Parcalari - Autoteile-To-Go

autoteile-to-go

Yeni Üye
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaslar,

bir iki hafta önce ben burda ki üyeleri bir soru sormusdum.
Acaba almanyadan araba parcasi almak istiyen olur mu diye.
Yanit olarak ödeme ve kargo sikinti olmazsa aliriz diye denildi.

Bildiginiz gibi benim almanyada bir kücük araba parca sirketim var.
Simdiye kadar satislarin yüzde 40% yurtdisina cikiyor ama türkiyeden alan olmamisdi.
Bunun tabi nedenleri var. Paypal yok ebay yok vs.

Ben kendi internet sayfama Kreditkart ödeme imkani ekledim. Kargo sikintisi da cözüldu.
Volkswagen araba parcasi almak isteyen olursa simdi benim sayfamdan alis veris yapabilir.

Benim sayfa suan dil olarak tek almanca ve ingilizce var.
Türk müsterilerim ingilizce dilinden alis veris yapabilir.
Fiyatlar EURO olarak gösteriliyor suan.
Türk müsteri olarak siz vergisiz ödeyeceksiniz.
Fiyatlarin altinda net fiyat yaziyor.

Gelecekde hem türkce dilini hem de Türk Lirasinin görünmesi icin caba gösterecegim.
Suan 1€ = 6,8 TL ediyor.
10€ luk bir parca görürseniz onun fiyati TL olarak 68 TL olur.
Tabi ödemeye gidince ve Kredit Kart bilgilerini yazinca toplam TL Fiyati görünür.
Kargo suan 40€ tutuyor. Ve paketin size varmasi 7-10 gün bulur.
Paket size varinca siz türkiyede türkiyenin vergisini ödüyorsunuz.
Adresinizi lütfen dogru yazin.

Araba parcasi aramak icin SEARCH tusuna basip araba parca numarasini yazin.
Mesela: 2K0035279B
Ondan sonra parca görünur ve sepete ekliyebilirsiniz.
Suan toplam 190 parca var. Ekran, Lamba, Direksiyon vs.
Bazi parcalar aramada bulunabilir ama bitmis olabilir.
O zaman email inizi oraya yazin ve parca yine gelirse hemen haberiniz olsun.

Müsterilerimin 14 gün geri verme imkani var paket size vardigi günden itibaren.
Geri göndermesini müsteri öder.

Eski model arabalar icin parcamiz yok. En gec 1-6 senelik arabalar icin parcalarimiz var.

Mesela bir parca almak istiyorsunuz ama emin degilsiniz sizin arabaniza olur mu diye.
O an bize mesaj atin parca numarasi ve sizin arabnin FIN Numarasini biz de yardimci oluruz.

Sorunuz olursa bana Whatsapp ile ulasabilirsiniz.

Mesaj atmak icin bu Link e basin : https://wa.me/4971611581940
veya bu numarayi ekleyiniz: +49 7161 1581940

Internet sayfanin adressi:

https://www.autoteile-to-go.de/en/

Bildschirmfoto 2019-05-15 um 11.56.13.png

Bildschirmfoto 2019-05-15 um 10.26.03.png

hocam hayırlı satışlarınız olsun lakin golf üzerine parça çeşitliliği az,ürün gamını daha geniş tutar iseniz,bir kaç arkadaş ortak alışveriş yapıp kargo ücretlerinide bölüşebiliriz,herkez kazançlı çıkar diye fikir beyan ediyim dedim :D   

@autoteile-to-go Ahmet bey biraz kendinizi tanıtırsanız , referanslar gösterebilirseniz güven esaslı bir ticarete adım atmış oluruz , şahsen ben tüm alman grubu ile ilgileniyorum

Ismim Ahmet 25 yasindayim ve ünivsersitede araba sektörü üzerinde endüstri mühendisliğinin masterasini okuyorum.
1,5-2 sene önce bir arkadasdan borc alip bu firmayi kurdum. Kendim Stuttgart tarafindan geliyorum. 
Kazandigim para ile okuyorum yani. 

Referanz icin size ebay önerebilirim. Orda 80 referanzim vardir ve müsteriler yüzde yüz memnun. Burdan bakabilirsiniz.
https://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=autoteile-to-go&ftab=AllFeedback&myworld=true&rt=nc&_trksid=p2545226.m2531.l4585

Truspilot diye sayfada da referanzim var:
https://de.trustpilot.com/review/www.autoteile-to-go.de

Tabi Facebookumuz da var:
https://www.facebook.com/autoteiletogo/

Türk refereranzlarim yok cünkü türkiyeye hic satmadim.
Referanzlarin hepsi yabanci. Google ile türkceye cevirebilirsiniz referanzlari. 

Senede ortalama olarak 200 siparisim oluyor.
Inshallah gelecekde daha fazla olur.

Simdi tabi daha fazla ürün olsa daha iyi, ama kazandigim parayi ikiye bölüyorum. Yarisi benim masim yarisiyla da yeni mal aliyorum.
Ben de bunu ilk defa yapdigim icin hangi malin iyi veya kötü gidecegi belli olmuyor.
Alirken kücük mal almaya dikkat ediyorum. Motor veya kaporta nin kargo su cok yüksek oluyor.
Böyle ayda bir kere alis veris yapmaya calisiyorum. Ona göre de her ay yeni ürün gelebilir. 

Istediginiz parca olursa bulmaya calisirim. 

Baska sorulariniz olursa cekinmeyin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana euro nun yüksekligiyle ilgili olsa gerek fiyatlar cokta cazip gelmedi

Fiyatlarin bazilerin yüksek olmasinin nedeni türkiyenin ekonomisi malesef.
Dünyanin her tarafindan siparis geldigi icin ve biz avrupa da zaaten en ucus satici oldugumuz icin fiyatda indirim yapmiyoruz.

Bir tane ürün secin benim sayfamdan ve diyer alman sayfalara bakin. Diyer kisiler 2-4 kati kadar aliyor. 

Fiyatlarin bazilerin yüksek olmasinin nedeni türkiyenin ekonomisi malesef.
Dünyanin her tarafindan siparis geldigi icin ve biz avrupa da zaaten en ucus satici oldugumuz icin fiyatda indirim yapmiyoruz.

Bir tane ürün secin benim sayfamdan ve diyer avrupali sayfalara bakin. Diyer kislier 2-4 kati kadar aliyor. 
haklısınız ben pahalıya satıyosunuz demedim euro nun azizligi :)

@autoteile-to-go ahmet kardeşim yapmış olduğun girişim için öncelikle tebrik ediyorum,kişisel düşüncem ürünlerin daha uygun rakamlar olur ise satmış olduğun ürünlerin geri kazanımları için daha iyi olacaktır,bu sitede bizim için asla kar marjı mantığı gütmeyen bir platform,o yüzden bizim bu sitemiz için ekstra bir indirim yaparsan ayrıca süper olur  (y)

Geri
Üst Alt