PASTA CİLA BOYA KORUMA HAKKINDA

HakaN76

Yeni Üye
İsim
Hakan
Herkese Merhaba 

Arkadaşlar iş yerimin önünde duran aracımda giriş kattaki demirci arkadaşın boya yaparken bana haber vermemesi sebebiyle kaportada boya tortuları oluştu.

Bu sebepten dolayı nasıl bir yol izleyeceğimi açıkçası bilmiyorum.

Kil uygulaması mı yaptırmalıyım yoksa bu iş pasta cila ile halledilebilir mi ?

İstanbul beylikdüzü bölgesinde işinde uzman beni maddi açıdan da üzmeyecek bu uygulamaları yapan yerlerin arayışındayım.

Ayrıca aracım siyah renk olduğu için işini iyi yapan birileri tarafından bu işlemlerin yapılması gerektiğini öğrendim.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekküler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese Merhaba 

Arkadaşlar iş yerimin önünde duran aracımda giriş kattaki demirci arkadaşın boya yaparken bana haber vermemesi sebebiyle kaportada boya tortuları oluştu.

Bu sebepten dolayı nasıl bir yol izleyeceğimi açıkçası bilmiyorum.

Kil uygulaması mı yaptırmalıyım yoksa bu iş pasta cila ile halledilebilir mi ?

İstanbul beylikdüzü bölgesinde işinde uzman beni maddi açıdan da üzmeyecek bu uygulamaları yapan yerleri arayışındayım.

Ayrıca aracım siyah renk olduğu için işini iyi yapan birileri tarafından bu işlemlerin yapılması gerektiğini öğrendim.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekküler.
Special Works Bayram bey’i öneririm., kendisi beylikdüzüne oldukça yakın bir yerde., işinin ehlidir., işi ufak-büyük ayırt etmez çok titiz çalışır., ayrıca yapamayacağı veya kurtarılamıyacak bir durumsa size açık açık söyler.. hallederiz abi yapmaz., dürüst bir insandır.. benim yönlendirdiğimi söyleyin elinden geldiğince yardımcı olacaktır.. Geçmiş olsun.. 

0545 562 13 93 

http://www.specialworkstr.com/

Geri
Üst Alt