Boyasız göçük düzeltme

berko23

Üye
İsim
Berk
Merhaba arkadaşlar başıma talihsiz bir olay geldi aracımda resimde görüldüğü üzere bir göçük oluştu.Bu göçüğü boyasız onarmak istiyorum İstanbulda tavsiye ettiğiniz bir yer varmı acaba ?

0A2483C0-6EA8-4EF3-9056-D0E3B8AA19A5.jpeg

C0C18E27-CB6F-4CE0-B55F-A80AACA9F16F.jpeg

4DBF2605-AF26-4A39-9DF2-0B923D508F95.jpeg

geçiş olsun hocam,maslak saniyede bununla ilgili bir kaç firma var.

Kapida kursun kalem arkasi kadar minik bir gocuk de duzeltilebilir mi ? Boyada hicbir sorun yok. Sanki minik bi dolu gocugu gibi bi yer yani ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun arkadaşlar.

İstanbul'da Pars göçük düzeltme diye bi firma var dolu yağdığında isminden en çok bahsedilen firma olmuştu güzel işleri sayesinde.

Pars göçük diye aratırsanız youtube videolarını da bulursunuz.

Siteleri'de var sanıyorum foto gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz, en sağlıklısı gidip yüz yüze görüşmek olacaktır ama yine de.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Göcük uzmanı   

Adres: Maslak Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım, 30. Sk. No:1206,     0212) 286 06 12  aynı yerde ve tavanda göcük vardı buraya yaptırdım memnun kaldım gecen sene  lastik üstü için beşyüz istemişlerdi buda herhalde 1000 lirayı bulur..

öncelikle geçmiş olsun geçenlerde bende göçük düzelttirdim. kaliteli yerler sorunsuz bir şekilde hallediyorlar benimki  eskisinden farksız oldu. sizin aracınızı da halleder içiniz rahat olsun

öncelikle geçmiş olsun geçenlerde bende göçük düzelttirdim. kaliteli yerler sorunsuz bir şekilde hallediyorlar benimki  eskisinden farksız oldu. sizin aracınızı da halleder içiniz rahat olsun
Sizde oncesi ve sonrasi fotolar varsa paylasir misniz (?)

Bursa’ya gelirseniz kusursuz işçilikle yaptırabileceğimiz bir yer var en fazla 350 liraya yaptırırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt