ANAHTAR SENKRONİZASYONU

serhatas

Yeni Üye
İsim
Serhat
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.

Sizin yapabilceğiniz bir işlem değil diye düşünüyorum servise göstermekte fayda var.

Bir yerde görmüştüm ama emin değilim. Denenebilir. Yedek anahtar kontağa takılı iken asıl anahtar ile dışarıdan kapıları manuel olarak kilitleyip geri açmayı deneyebilirsiniz.

Işık yanmıyorsa pilde ya da oturduğu yerde sıkıntı vardır muhtemelen. Eğer her ikisinde de sıkıntı yoksa, anahtarı kapı kolundaki kilide takıp, kilit açma pozisyonunda tutarken anahtar üzerindeki kapı açma tuşuna basıyorduk sanırım 2-3 kez. Kılavuzda yazıyordu hocam net olarak işlem basamaklarını oradan öğrenebilirsiniz 

@serhatas Pili CR2025 aldığınızdan emin misiniz? Yanlışlıkla CR2035 aldıysanız pil yuvaya oturur ama kalın gelir bu da sıkıntı yaratır/yaratmış olabilir., ayrıca aldığınız pil bayat olmuş olabilir., pilin üretim tarihine veya son kullanım tarihi nedir bakınız! 

Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.
Öyle beyinden silinme gibi olay olacağını sanmıyorum, anahtarın nem almadığından eminseniz pil yuvasını da temizleyip yeni tarihli bir pil takıp tekrar deneyiniz. veya yedek anahtardaki pili mevcut anahtara takınız. anahtardaki ışık yanar ama kapıyı açmayabilir.

Geri
Üst Alt