Hangi lastiği kullanıyorsunuz ?

profesor

Üye
İsim
Ahmet
Selam arkadaşlar,

Bugun yarın lastik alacağım, aklımda iki marka var birisi michelin diğeri continental contact 6 hangisini tavsiye edersiniz? Kullanıcı yorumlarınız nelerdir ? 

Merhaba,

Michelin Primacy 4 kullanıyorum. Gayet memnunum. 

Upvote 0
MİCHELİN CrossClimate+ var bende memnunum ama yaşadığınız yerde kar yoğunsa aracı kullanıyorsanız tavsiye edemem.

Upvote 0
Burada ki arkadaşlar continental tavsiye ettiler fakat sizlerinden fikrini almak istedim. Birde internetten almak mı mantıklı olur direk bayiden almak mı ? 

Upvote 0
Cross Climate kullanan arkadaşlar aracınızın jant ebatlı nedir?
Aracım 18” jantlı halihazırda Pilot Sport 4 kullanıyorum, düşük hava şartlarında CC bir tık daha başarılı olur mu acaba diye merak ediyorum. Hatay’da ikamet ediyorum sıcağımız sağlam zaten iki lastik de yeterli zemin sıcaklığını göreceğinden sıkıntı olmayacaktır, kışın bol yağmurlu ve serin havalarda performans önemli benim için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Michelin Primacy 4 aldım 1-2 aydır kullanıyorum fren mesafesi güzel araçta acayip konforlu oldu bence.

16 Dover var internetten aldım Hepsiburada sitesinde indirim vardı ertesi gün geldiler zaten.

Upvote 0
Primacy 4 sıcak asfalt üzerinde ses seviyesi az, fren iyi, kalkışlarda sarma yok , Prime 2'ye göre hafif salınımı var.

Ekli dosyayı görüntüle 20841

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Hatay icin CC+ dusunmeyin... Ben Ankara da yazlik kislik tak cikar derdi olmasin die tercih ettim. Bu sene kar yagdi bayya ama beni hic uzmedi lastikler. Hem kar yagmis yolda hem de islak zeminde uygun yerlerde zorlamama ragmen ne arkayi birakti ne de ESP devreye girdi. Cok memnunun ama ilerleyen yillarda performansini gormek lazim..

225/45/17 benim lastikler..

Upvote 0
Ben AA değerli continental ecocontact 6 aldım, 2 aydır kullanıyorum. Virajlarda üst sınırları zorluyorum, Bi sıkıntı yok tutuş konusunda benim gözlemlediğim. 

Upvote 0

@Holigan

Conti tavsiyelerini tavsiye olarak göremiyorum ben. Çünkü Conti'nin tavsiyeye yoruma beğenmeye ihtiyacı yok ki !  Avrupa/Dünya/olimpiyat şampiyonu Lastik işte...

Cebe lastik başına +100 den 400 lira bırakan iyi ki önermişsiniz denebilecek  joker lastik  = FALKEN 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt