Jump to content
AdanaDetailing

Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

Recommended Posts

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AhmetCakmak
      Merhaba dostlar,
      @AdanaDetailing Mahmut hocamızın yeni markası olan Waxpro ürünlerini sipariş etmiştim ve geçenlerde sipariş elime ulaştı. Golf aracımda jant temizleyici ve APC'yi biraz uygulama şansım oldu. Jant temizleyici, motor temizleyici, APC ve iç trim koruyucu ürünlerini aldım ben. 
      Özellikle kış ve yağışlı zamanlarda kapı döşemeleri kumaş olduğu için hemen kirleniyor. APC'yi kapıda ve jant temizleyiciyi de jantta uyguladım. Fiyat /performans ürünü olarak oldukça tatminkar. Yakında bir de demir tozu temizleyici ve hızlı cilayı alacağım denemek için. Çok fazla, aracım parlasın gıcır gıcır olsun diyenlerden değilim ama kirli kısmı kalmamasına özen gösteriyorum. Diğer profesyonel ürünler tabiki bu ürünlere göre daha iyi fakat onlara fazlaca para vermek içimden gelmiyor. Profesyonel uygulama yaptıracağım zaman da zaten bu işi yapan yerlere gidiyorum. 
      Jant temizleyiciyi uyguladıktan sonra 3 gün geçmesine rağmen halen daha jantı canlı gösterirken kir de tutmadı fazla.
      Ürünler: https://www.detailingdeposu.com/wax-pro

• Yazan: AdanaDetailing
      Arkadaşlar bu aracı sahibi 2.el olarak aldı ve bana getirdi aracın kaputu önceki sahibinde boyanmış ve boyayan yer zımpara yapmış fakat zımpara izlerini almamış bunun dışında aracın genel olarak durumuda kötü sayılabilecek durumda idi elimden geldiğince aracı toplamaya çalıştım .
      Araca yapılanlar .

Detaylı iç temizlik
      Jant , davlumbaz ve taban temizliği
      Demir tozu temizliği
      Kil ile temizlik
      Çizik giderme , hare giderme , boya koruma (Menzerna 400+2500+3800)
      Boya koruma

Arkadaşlar herkese selamlar .
      Öncelikle desteklerinden dolayı forum yönetimine teşekkürler .
      www.detailingdeposu.com üzerinden kullandığım ve tavsiye ettiğim ürünlerin satışına önümüzdeki günlerde başlayacağım . Konuyu hem bu haberi duyurmak için hem satış konusunda yardım için açtım . Herkesin aklında eminim foruma özel indirip olup olmayacağı var bu konuda şimdiden söz vermeyim ama elimden geleni yapacağım . 

Ürünlerin nasıl kullanılacağı hangi ürünlere ihtiyacınız olduğu konusunda da telefonla veya açmış olduğum konu üzerinden yardımcı olamaya devam edeceğim . Bana bu konuda ulaşanlara ürünü benden alıp almadıklarına bakmaksızın eskiden olduğu gibi elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim . 

Arkadaşlar selamlar hemen hemen herkesin şikayetçi olduğu parlayan direksiyon için kendimce bir video çektim umarım beğenirsiniz . 

Bu tarz videolar elimden geldiğince çekmeye devam edeceğim . Çekmemi istediğiniz bir konu varsa videoya yorum olarak yazabilirsiniz talebe göre sonraki videoları çekmeye çalışacam. 

Sizden bir ricam youtube kanalına abone olursanız ve instagramdan takip ederseniz sevinirim .