Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

Bugun turtle wax jant temizleyici denedim temizledi ancak 2 senedir janta hic dokunulmadigindan tam istedigim gibi olmadi , biter bitmez bunu denecegim hocam

Bugun turtle wax jant temizleyici denedim temizledi ancak 2 senedir janta hic dokunulmadigindan tam istedigim gibi olmadi , biter bitmez bunu denecegim hocam
Hocam 1 lt liği eğer fırça ile müdahale etmeyecekseniz 1/5 fırça ile müdahale ederim derseniz 1/10 a kadar sulandırarak kullanabilirsiniz .

@yusuf Bu arabaya toz mu dayanır maşallah abi :)  

Yılbaşında jant temizleyici, motor temizleyici, APC ve iç trim koruyucu ürünlerini almıştım. Şu zamana kadar pek fotoğraf çekme ve uygulama şansım olmadı ama havalar ısındığı için yakında bende yeni uygulamayıp paylaşırım. Ürünleri ilk aldığımda jantlara ve kapı döşemesine uygulamıştım. F/p ürünü olarak işimi fazlasıyla görüyor.

/monthly_2019_01/ccc.jpg.c43095f637b0ce12d0579034f0805aec.jpg 

/monthly_2019_01/a.jpg.c87ee93f5b6d6c210c7b8ec656cffce8.jpg

[mention=2]yusuf[/mention] Bu arabaya toz mu dayanır maşallah abi [emoji4] 
Yılbaşında jant temizleyici, motor temizleyici, APC ve iç trim koruyucu ürünlerini almıştım. Şu zamana kadar pek fotoğraf çekme ve uygulama şansım olmadı ama havalar ısındığı için yakında bende yeni uygulamayıp paylaşırım. Ürünleri ilk aldığımda jantlara ve kapı döşemesine uygulamıştım. F/p ürünü olarak işimi fazlasıyla görüyor.
/monthly_2019_01/ccc.jpg.c43095f637b0ce12d0579034f0805aec.jpg 
/monthly_2019_01/a.jpg.c87ee93f5b6d6c210c7b8ec656cffce8.jpg

Kapının o kumaş kısmına carpet cleaner gibi kumaş temizleyici ürünler uygulamak daha sağlıklı diye biliyorum diğer plastik iç trimlerde önce apc sonra trim koruma Wax Pro[emoji106]

@mutlubey17 Hocam ben detailing konusunda fazla bilgili değilim ama Mahmut hocama sorup öyle uyguluyorum. Deri kısıma uygulamadığım için özellikle dikkat etmiyorum açıkçası. Zararını da görmedim henüz. :D  

Kapının o kumaş kısmına carpet cleaner gibi kumaş temizleyici ürünler uygulamak daha sağlıklı diye biliyorum diğer plastik iç trimlerde önce apc sonra trim koruma Wax Pro[emoji106]
Kumaş kısımları bir apc yi beze sıkıp silerekte temizleyebilirsiniz . Carpet cleaner ile daha iyi temizlik sağlanabilir fakat elinizde bulunmuyorsa apc ile temizlik sıkıntı yaratmaz . (Kaliteli ürünler kullanmak şartı ile)

[mention=4155]mutlubey17[/mention] Hocam ben detailing konusunda fazla bilgili değilim ama Mahmut hocama sorup öyle uyguluyorum. Deri kısıma uygulamadığım için özellikle dikkat etmiyorum açıkçası. Zararını da görmedim henüz. [emoji3] 
Bende değilim sürekli mahmut abiye soruyorum bir şeyler yaparken sağolsun her vakti olduğunda hep bilgilendirdi hiç geri çevirmedi Allah razı olsun abimden,kazançı eksik olmasın.

Bende değilim sürekli mahmut abiye soruyorum bir şeyler yaparken sağolsun her vakti olduğunda hep bilgilendirdi hiç geri çevirmedi Allah razı olsun abimden,kazançı eksik olmasın.
Teşekkürler Allah razı olsun.

Geri
Üst Alt