Jump to content
omurkadir

2019 Golf TDI ile Aranızdayım

Recommended Posts

Merhabalar daha önce de konu açmıştım kusura bakmayın. Heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim...

Aslında tsi golf sipariş vermiştim ancak o araç kısmet olmadı yerine 2019 1,6 TDI DSG Comfortline+Işık+Sürüş paketli beyaz renk golf ile aranıza katıldım.

Önceki aracım kia ceed idi şu ana kadar Golf ile 500km yol yaptım araba gerçekten çok hoşuma gitti.

Konforlu ve kaliteli olduğu direkt hissediliyor ve tüketiminin şu anda bile 5.2lt olması yüzümüzü de güldürdü.

İnşallah pişman olmayız Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize.

İyi ramazanlar. Ömür.

slck, Ender, Alperen099 ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf TDI   1.5  Dci  motor kadar extreme minimal değerler yakalayamasada ? Kia cee'd yanında yüz güldürmeyi geçelim kahkahalar attırır.

Kia cee'd dizel otomatik son 10 yılın en fazla yakan 1.6 dizellerinden 

6,5-7  şehir dışı tüketimi olması lazım 

Şehiriçi 8,5 falan

Ben Kia cee'd dizele mazotla çalışan benzinli motor derim hep

omurkadir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, bf417 yazdı:

@omurkadir fiyatı kaça geldi acaba özel değilse, alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşır mısınız?

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar dilekleriniz için. 144750₺ ye geldi araç. beyaz renk 2019 1.6 tdi dsg comfortline ışık+sürüş pakedi. Cam filmi boya koruma kauçuk paspas hediyeleri ile. Ben bi nebze daha uyguna almış oldum normalden çünkü asıl sipariş ettiğim 1.5 tsi araç tırda hasar gördü. Bunun üzerine bu aracı uygun rakama teklif ettiler ben de kabul ettim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kauçuk paspas hediye/avanta almanızı takdir edelim !

140-150 bine araba al ! 

Sonra git 380 liraya paspas parası bayıl teslimat günü bayiden çıkarkan (herşey dahil değil otelmi kaldı?

Onlar eskidendi!!! Herşey dahil +paspas fiyat işine gelirse ST nin

Aracı bana satmazsa yarın Ali'ye Osman'a satamıyorlar. 

Kauçuk Paspas vermeyen bayiden araç almayınız (tabi teklif kağıdına kendi el yazısıyla son fiyatı yazdıktan sonra adamın elini sıkıp paspası istemek lazım. Yoksa ilk baştan istenirse zaten fiyata /indirime yedirir paspas yine paralı olur)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.