2019 Golf TDI ile Aranızdayım

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Merhabalar daha önce de konu açmıştım kusura bakmayın. Heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim...

Aslında tsi golf sipariş vermiştim ancak o araç kısmet olmadı yerine 2019 1,6 TDI DSG Comfortline+Işık+Sürüş paketli beyaz renk golf ile aranıza katıldım.

Önceki aracım kia ceed idi şu ana kadar Golf ile 500km yol yaptım araba gerçekten çok hoşuma gitti.

Konforlu ve kaliteli olduğu direkt hissediliyor ve tüketiminin şu anda bile 5.2lt olması yüzümüzü de güldürdü.

İnşallah pişman olmayız Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize.

İyi ramazanlar. Ömür.

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin araç 1,5 tdi 115 hp olması lazım ama yinede net emin  değilim.

bende dün pazarlık yaptım aynı araca.

Aracınız hayırlı olsun güzel bir seçim yapmışsınız. Kazasız belasız sürüşler inşallah.

@Ugur.974 1.5 seçeneği yalnızca tsi olarak mevcut. Dizeller yani tdi tek seçenek olarak 1.6 motor ile gelmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
doğru bana gelen teklifte 1,6 tdi 115 ps olarak geçiyor şimdi baktım

Golf TDI   1.5  Dci  motor kadar extreme minimal değerler yakalayamasada ? Kia cee'd yanında yüz güldürmeyi geçelim kahkahalar attırır.

Kia cee'd dizel otomatik son 10 yılın en fazla yakan 1.6 dizellerinden 

6,5-7  şehir dışı tüketimi olması lazım 

Şehiriçi 8,5 falan

Ben Kia cee'd dizele mazotla çalışan benzinli motor derim hep

@Savatage ceed manüeldi benim. haklısınız evet otomatikleri çok fazla yakıyor. düz vites tüketimi ise makuldu.

Değerli @omurkadir Hocam Aracınız Hayırlı olsun, Kazasız belasız Güzel Günlerde Kullanmanız dileğiyle. Keyifli .forumlar Dilerim. ilk fırsatta güzel bir resmini görmek isteriz :)  

@omurkadir fiyatı kaça geldi acaba özel değilse, alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşır mısınız?

@omurkadir fiyatı kaça geldi acaba özel değilse, alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşır mısınız?
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar dilekleriniz için. 144750₺ ye geldi araç. beyaz renk 2019 1.6 tdi dsg comfortline ışık+sürüş pakedi. Cam filmi boya koruma kauçuk paspas hediyeleri ile. Ben bi nebze daha uyguna almış oldum normalden çünkü asıl sipariş ettiğim 1.5 tsi araç tırda hasar gördü. Bunun üzerine bu aracı uygun rakama teklif ettiler ben de kabul ettim.

Geri
Üst Alt