Vag Com (18.9) İnterface: Not found!

YusufAydin

Yeni Üye
İsim
Yusuf
Selamın Aleyküm. Aliexpressten iki hafta önce vagcom kablosu aldım çalışıyordu. Gizli özellikleri açtım. Geri görüş kamerasını aktif etmek için taktım şimdi çalışmıyor hata veriyor. Aliden onayıda verdim anlaşmazlıkta açamıyorum. Çözümü var mıdır.

FDEE7AF7-DBF1-4954-8AAF-09D4B51EC785.jpeg

Merhaba, forumumuzda konu açmadan önce eski konulara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede bilgiye daha hızlı ulaşılabilir. Aldığınız hatayla aynı olan konularda farklı çözümler mevcut.

Merhaba, forumumuzda konu açmadan önce eski konulara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede bilgiye daha hızlı ulaşılabilir. Aldığınız hatayla aynı olan konularda farklı çözümler mevcut.
Araştırdım ama bulamadım kusura bakmayın

@YusufAydin Estağfurullah hocam. Araştırıp bakarsanız sizin için daha faydalı olur diye dedim, yoksa elbette istediğiniz gibi konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

@AhmetCakmak Ahmet hocam, genellikle forumda konu açmadan önce arama yaptığımızda aynı konudan varmı yok mu bulamıyoruz. En azından kendi adıma konuşayım. Yani benim açacağım konuyu bir başkası farklı başlık ile açmış olabiliyor. Tabii yine de aramakta yada var tabii ki

@Recep Gül Hocam forum içi arama sistemi pek iyi değil ondan dolayı, ama Google'da özel arama yapınca şeffaf şekilde hepsi gözüküyor. Bunun için  yakın zamanda Google site içi aramayı entegre edeceğim foruma. Teşekkürler geri dönüş için.

@YusufAydin Estağfurullah hocam. Araştırıp bakarsanız sizin için daha faydalı olur diye dedim, yoksa elbette istediğiniz gibi konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.
Hocam bugün sabahtan beri araştırıyorum yabancı sitelerede baktım. Kabloyu sadece bir kere kullandım ama bozulmuşta olabilir. Yarın deneyeceğim bakalım inşallah çalışır.

@YusufAydin Bozulacağını sanmıyorum hocam eğer fiziksel bir darbe vs almadıysa. Genellikle interface hatası kolay halledilen bir sorun, umarım çözülür.

@YusufAydin Bozulacağını sanmıyorum hocam eğer fiziksel bir darbe vs almadıysa. Genellikle interface hatası kolay halledilen bir sorun, umarım çözülür.
Kablo çalışıyor ama kamerayı kodlayamıyorum byte 19da yazılar çıkmıyor. Binary olarak 5. biti 1 olarak aktif edip kodluyorum. Kod başarılı diyor ama geri vitese taktığımda kamera açılmıyor. Ekran aliexpressten aldığım 6.5'' carplay özellikli.

c3f8b644-caf6-42f5-b91e-80c32da734da.jpg

Geri
Üst Alt