Jump to content
AhmetCakmak

Volkswagen Golf 10 Mayıs 2019 Güncel Fiyat Listesi

Recommended Posts

12 dakika önce, ilkemutluer yazdı:

166 bin dedikleri highline 1.5 tsi ye dun konuştum 172 bin dediler.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vergi matrahındna dolayı vergi dilimi 1 üst kademeye geçtiğinden % 60 ÖTV'li fiyata gelmiş 1,5 TSİ Highline'da 166 bin fiyatını göremedim.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla 2018 model hiç golf yok bayilerde bu saatten sonra eski 40-50 bin indirimler olmaz gibi, bursa doğuş 165.000 yazan poloyu 162 ye kadar verebiliriz dahası mümkün değil demişti yaklaşık 10 gün önce, o değilde 1.5 tsi dsg highline ye 60.000 tl zam mi gelmiş ben mi yanlış görüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KaiZeN  hocam ne olursa olsun vw nin oturup su fiyat listesine bir bakmasi lazim , volvo v40 bmw 1 mercedes a serileri ile neredeyse ayni hatta daha pahali fiyatlari. Kime nasil satacagini merak ediyorum acikcasi ben sahsen 250 bime dizel otomatik golf alacagima yeni kasa a180 style alirim daha ucuza veya progressive paket alinir 20 bin farka

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Vergi matrahındna dolayı vergi dilimi 1 üst kademeye geçtiğinden % 60 ÖTV'li fiyata gelmiş 1,5 TSİ Highline'da 166 bin fiyatını göremedim.
1-2 hafta once 166 fiyat alanlar vardi forumda

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.5 TSI highline DSG ve

1.6 TDI Highline manuel 

Zamla birlikte Her ikisinin birden ötv si %35 den %60 a fırlamış

3-5 binlik faturada indirimle yine şaaak diye %35 den ötv lenir bayide 175-180 lere verirler 

Sahibinden com.da Algı operasyonu yapacaklar için tam fırsat ...

Düne kadar TDI higline manuel 172 bin 

Bugün 231 bin

Sıfırı bayide 231 bin  !!! Gerçekten öyle olsa benim 2017 mk 7,5 TDI Highline manuel  180 bin mı edecek??

Yok öyle bir dünya ! Aracımın piyasası ederi gideri 130 bin

İlanlara yazarlar şimdi sıfırı bayide 231 bin bende sıfır ayarında xxxxxxx lira 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

200- 250 liste başı üst donanımların etiket fiyatı

170-180 lerden yine anahtarı uzatırlarda

Şurda 8-9 ay sonra Nisan 2020 de

Golf 8 DSG high etiket fiyatının 296500 olacağını tahmin etmek için medyum keto olmaya gerek yok.

Kaçtan bırakırlar ? 258 bin 

Film bitti gibi . Gidip yatmak lazım 

Yigit3735 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage hocama katılıyorum ve üzerine basarak soyluyorumki imkanı ve düşüncesi olan 160 170li rakamlardan 7.5u alsınlar. bi kaç zam sonra faturayla falan ötv diliminden kurtulamayacaklar en iyi ihtimalle nisan 2020de bu fiyatlar hayal olacak. hatta ve hatta yatırım aracı olarak bile kullanılabilir 🙈 velhasıl kelam Allah sonumuzu hayır etsin.. ekonomi zaten fena.. 

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese Merhaba Arkadaşlar.
Aylarca ötv indirimi muhabbetine uygun fiyattan verilen Araçlarımız Bundan sonra o fiyatlarda olmayacağı kesin.
Buna Aracım değerlendi mi dersiniz yada bundan sonra Sıfır Golf almak Çok mu zor dersiniz deyin ama Durum bu. Bu saatten sonra daha da geriye dönüş olabilecek yüksek Indirim beklemek biraz hayel olabilir.
Araçlarımızın Kıymetini bilme vakti 2.3 yıldır devam ediyor maalesef. Ulkmeizde ki Ekonomik Gerçekler ortada dolayısıyla Herkes bunun farkında olmalı ve Araçlarına bu bakış acısıyla sahip çıkmalı. VW nin Fiyat Politakasınin Altında Bilinçli ve Beklenen piyasa verilerinin yattığını düşünüyorum. Yoksa Kimse Durgun piyasada Satış grafikleri düşmüş olan araçları için fiyat artırmak suretiyle daha da aşağı çekmek istemez.
Herkese Saygı ve sevgiler iyi Forumlar diliyorum.
Not: Şuan için Golf Araç Fiyatları ciddi anlamda Yüksek gözükebilir çoğu kullanıcı için Fakat Diğer rakiplerininde Fiyat Güncellemelerini Görmek ve ondan sonra karşılaştırmak gerekir. Golf Gerçekten Güzel araç olsa da Ülkemizde ona Ulaşmak gün geçtikçe daha da zor olduğunu kabul etmeliyiz artık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ilkemutluer üstat o fiyat alanlardan biri bendim

TSİ yoktu zaten Haziran temmuz gibi gelicek diyordu 

çok fazla dizel varmış ben cam tavansız 162 cam tavanlı 169 olarak highline dsg fiyat almıştım. Eski listede fiyatı 186 bin 

yani listeden sanırım 230 a bırakırlar 

sanırım abim almadığına pişman olacak 

ilkemutluer ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.6tdi highline dsg + cam tavan golf'u 170'e bırakıyorlarsa. güncel vergi oranları ve euro kurunu düşünürsek aracın vergisiz satış fiyatı 16bin euro ediyor. Almanya'da vergi %19 yani 16*1,19 = 19bin Euro yapıyor.

Almanya'da bildiğim kadarıyla bu fiyatlara hatta daha pahalıya satılıyor.

kısaca araç pahalı değil biz fakiriz.

bf417, Culture33, Ender ve 2 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, chemdemir yazdı:

@harunlee 2. el fiyatları güncellenmesi zor . Bu fiyatlara bile satılmıyor. Liste fiyatı  248 bin olan highline dsg yi cam tavan ve geri görüş ile birlikte 2019 modelini 170 e bugün veriyorlardı.

o verilen fiyat gümrükten geçtiği andaki vergi matrahından kaynaklı. yarın yeni araçlar gelsin gemiden insin ödemesi çıkarılsın ondan sonra görün fiyatları. bence niyetlenenler hemen alsınlar derim. 

Alpyaman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.