Volkswagen Golf 10 Mayıs 2019 Güncel Fiyat Listesi

1.5 TSI highline DSG ve

1.6 TDI Highline manuel 

Zamla birlikte Her ikisinin birden ötv si %35 den %60 a fırlamış

3-5 binlik faturada indirimle yine şaaak diye %35 den ötv lenir bayide 175-180 lere verirler 

Sahibinden com.da Algı operasyonu yapacaklar için tam fırsat ...

Düne kadar TDI higline manuel 172 bin 

Bugün 231 bin

Sıfırı bayide 231 bin  !!! Gerçekten öyle olsa benim 2017 mk 7,5 TDI Highline manuel  180 bin mı edecek??

Yok öyle bir dünya ! Aracımın piyasası ederi gideri 130 bin

İlanlara yazarlar şimdi sıfırı bayide 231 bin bende sıfır ayarında xxxxxxx lira 

Zam geldıyse sadece vw ye gelmemiştir diğer Markalarda da da durum aşağı yukarı böyledir. 

200- 250 liste başı üst donanımların etiket fiyatı

170-180 lerden yine anahtarı uzatırlarda

Şurda 8-9 ay sonra Nisan 2020 de

Golf 8 DSG high etiket fiyatının 296500 olacağını tahmin etmek için medyum keto olmaya gerek yok.

Kaçtan bırakırlar ? 258 bin 

Film bitti gibi . Gidip yatmak lazım 

@Savatage hocama katılıyorum ve üzerine basarak soyluyorumki imkanı ve düşüncesi olan 160 170li rakamlardan 7.5u alsınlar. bi kaç zam sonra faturayla falan ötv diliminden kurtulamayacaklar en iyi ihtimalle nisan 2020de bu fiyatlar hayal olacak. hatta ve hatta yatırım aracı olarak bile kullanılabilir 🙈 velhasıl kelam Allah sonumuzu hayır etsin.. ekonomi zaten fena.. 

Herkese Merhaba Arkadaşlar.
Aylarca ötv indirimi muhabbetine uygun fiyattan verilen Araçlarımız Bundan sonra o fiyatlarda olmayacağı kesin.
Buna Aracım değerlendi mi dersiniz yada bundan sonra Sıfır Golf almak Çok mu zor dersiniz deyin ama Durum bu. Bu saatten sonra daha da geriye dönüş olabilecek yüksek Indirim beklemek biraz hayel olabilir.
Araçlarımızın Kıymetini bilme vakti 2.3 yıldır devam ediyor maalesef. Ulkmeizde ki Ekonomik Gerçekler ortada dolayısıyla Herkes bunun farkında olmalı ve Araçlarına bu bakış acısıyla sahip çıkmalı. VW nin Fiyat Politakasınin Altında Bilinçli ve Beklenen piyasa verilerinin yattığını düşünüyorum. Yoksa Kimse Durgun piyasada Satış grafikleri düşmüş olan araçları için fiyat artırmak suretiyle daha da aşağı çekmek istemez.
Herkese Saygı ve sevgiler iyi Forumlar diliyorum.
Not: Şuan için Golf Araç Fiyatları ciddi anlamda Yüksek gözükebilir çoğu kullanıcı için Fakat Diğer rakiplerininde Fiyat Güncellemelerini Görmek ve ondan sonra karşılaştırmak gerekir. Golf Gerçekten Güzel araç olsa da Ülkemizde ona Ulaşmak gün geçtikçe daha da zor olduğunu kabul etmeliyiz artık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ilkemutluer üstat o fiyat alanlardan biri bendim

TSİ yoktu zaten Haziran temmuz gibi gelicek diyordu 

çok fazla dizel varmış ben cam tavansız 162 cam tavanlı 169 olarak highline dsg fiyat almıştım. Eski listede fiyatı 186 bin 

yani listeden sanırım 230 a bırakırlar 

sanırım abim almadığına pişman olacak 

1.6tdi highline dsg + cam tavan golf'u 170'e bırakıyorlarsa. güncel vergi oranları ve euro kurunu düşünürsek aracın vergisiz satış fiyatı 16bin euro ediyor. Almanya'da vergi %19 yani 16*1,19 = 19bin Euro yapıyor.

Almanya'da bildiğim kadarıyla bu fiyatlara hatta daha pahalıya satılıyor.

kısaca araç pahalı değil biz fakiriz.

@harunlee 2. el fiyatları güncellenmesi zor . Bu fiyatlara bile satılmıyor. Liste fiyatı  248 bin olan highline dsg yi cam tavan ve geri görüş ile birlikte 2019 modelini 170 e bugün veriyorlardı.
o verilen fiyat gümrükten geçtiği andaki vergi matrahından kaynaklı. yarın yeni araçlar gelsin gemiden insin ödemesi çıkarılsın ondan sonra görün fiyatları. bence niyetlenenler hemen alsınlar derim. 

@ahmet306 düşünsenize 2 bin euro maaş alıyorsunuz golf 20bin euro 10 aylık maaşınızla alıyorsunuz, golf artık mercedes oldu elimizdekinin kıymetini bilmek lazım durum çok vahim.

1.0 comfortline dsg 138.500 TL fiyat verdiler bugün. Yalnız takasta aracı çok çok öldürdüler, önceden takasta makul fiyat verirlerdi hatta geçen yıl gittiğimde piyasa fiyatını vermişlerdi çok şaşırdıydım artık sanki takas istemiyorlar. Sen fiyat artırırsan bizde arttırırız eeyy bayiler kendinize gelin, sizinki arabaysa bizimki armut çuvalı değil. 

Takassız fiyatının 138500olacağını zannetmiyorsunuzdur zaten..

Kenar mahallelerde kurulan  bayram yeri lunapark sihirbazı gibi adamlar . 

Legalite altında dümenler çevirip aracı 138500 e ultra indirimli sattıklarını zannediyorlar (masaya söyledikleri çaylarada birşey kattılarmı bedavaya gider eldeki araç)

O araç 143500 den aşağı değil bayilerde.

Varsa düşük fiyat alan burada teşhir etsin bi zamet

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt